iPhone rehberden aynı anda bir çok kişiyi silme

iPhone cep telefonda rehberde bulunan kişilerden bazılarını silmek için tek tek silme yerine toplu silme işlemini bir uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Çok kişiyi silme nasıl yapılır haberimizde…

Andronova

iPhone kullanımı ile kolay bir şekilde iphone rehberde aynı anda birçok kişiyi silme mümkün mü? İphone üzerinde çoklu silme işlemi yapmak bazen mümkün olmaz. iPhone tasarımı, pek çok ayar ve uygulamada android cihazlar gibi hızlı ve aktif çalışmayabilir. iPhone düzeyinde, rehber menüsünde fazla kayıt silme işlemleri için çoklu işlem alternatifi bulunmaz. Bu işlem tek tek yapılarak, hayli zaman alır.

Çoklu kişi kaldırma alternatif yolları 
iPhone üzerinde aktif olarak, birden fazla kişiyi silme işlemleri için, özel olarak geliştirilmiş programlar bulunur. Smart merge adını taşıyan profesyonel bir program bulunur. Bu program iphone kullanıcılarına oldukça büyük bir avantaj sağlar. Profesyonel program sayesinde çoklu silme işlemi aktif hale gelir.

iPhone rehberden aynı anda bir çok kişiyi silme

İPhone toplu rehber silme programı

iPhone çoklu silme programı var mı? iPhone kullanımına uygun olarak tasarlanan bu gelişmiş uygulama telefonlarda yüklenerek çalışır. Yükleme sonrasında rehberde fazla kaydedilmiş bütün numaralar aynı anda silinir. Aynı anda zahmetsiz silme için tasarlanan bu programı sadece iPhone kullanıcıları kullanabilir. 

Sorunsuz çalışan program iPhone için oldukça avantajlı bulunur. Kişilerin fazla kaydedilmesi sonrasında yaşanan karışıklıkları önleyen programı play store ücretsiz olarak yayınlar. iPhone yüklemesi ardından, adım adım uygulama yapılarak, belirtilen adımlar dahilinde silme gerçekleşir. Böylelikle smart uygulaması ile zahmetsiz bir işlem yapılır. İşlemler ardından program kaldırılabilir. Phone tarafından beğenilen bu sistem yoğun olarak ikullanılır.

Alternatif olarakta Cleaner programı ile yapabilirsiniz. Kişilere erişim / tüm kişiler / kalem simgesi / sonra rehberden silinecek kişileri seçip top kutusu simgesine dokunun. Bu işlem tüm iPhone modelleri “iPhone X, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6 ve iPhone 5s” / Müşteri hizmetleri


Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 15:50

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın