iPhone Safari geçmişi nasıl temizlenir?

Apple iOS tarayıcısı Safari de girilen internet sayfalarının ve aramaları nasıl sileceğinizi yani arama geçmişi temizleme adımlarını anlattık. Resimli anlatımı inceleyerek kolayca işlem yapabilirsiniz.

Andronova
iPhone telefonlarınız üzerinden kullandığınız safari tarayıcısı ile geçmiş web siteleri nasıl temizlenir? Safari tarayıcısında geçmiş veriler nasıl temizlenir? iOS Safari uygulamasında tarihçe ve web sitelerini silmek istiyorsanız haberimiz de tam da size göre. Mobil Safari tarayıcısı geçmişi temizlemek istiyorsanız resimli bir anlatım ile haberimize göz atmalısınız. 
iPhone üzerinden daha önce giriş yapmış olduğunuz web sitelerini temizlemek için Ayarlar sekmesi üzerinden Safari uygulamasına giriş yapmalısınız. Safari tarayıcısında tarihçeyi silmek mümkün. iOS kullanıcıları için Safari tarayıcısı nasıl sıfırlanır resimli anlatım ile anlatıyoruz. iPhone kullanıcılar aşağıdaki adımları gerçekleştirerek Safari tarayıcısı üzerinden geçmişte ziyaret ettiği Web sitelerini temizleyebilirler. 

iPhone Safari tarayıcısı geçmişi nasıl temizlenir?

iPhone kullanıcıları Safari tarayıcısı tarihçeyi silmek için öncelikle Ayarlar>Safari adımlarını takip ederek tarayıcının ayarlar sekmesine giriş yapmalılar. 

Safari geçmiş nasıl silinir iphone
Tarihçeyi ve Web sitesi verilerini sil butonuna dokunduğunuzda bütün geçmişte ziyaret ettiğiniz siteler silinecektir. 
 
iPhone Safari geçmişi nasıl temizlenir?

Safari geçmiş nasıl silinir? iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 8 safari tarihçe nasıl temizlenir?


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 22:08

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın