iPhone şarj aleti garantiden değiştirilir mi?

blank

iPhone 5s, iPhone 6s ve iPhone 7 şarj cihazı arızalandı garanti kapsamında mı değişim oluyor mu? iPhone modellerinde yaşanan şarj sorununu garantiden çözebilir miyiz ? Haberler!

teknik destek

iPhone şarj aleti garantiye girer mi? iPhone sıklıkla bahsettiğimiz gibi Apple amiral gemisidir. Amiral gemi olan bu telefon modellerinde bazen istemediğimiz sıkıntılar çıkmaktadır. iPhone modellerinde telefon ile birlikte aldığınız sıfır şarj aletinde yaşadığınız sorundan dolayı telefon şarj edemediği zaman şarj cihazınız değiştirm imkanı Apple tarafından sizlere sunulup sunulmadığını bu haberimizde çözeceğiz.

Şarj cihazları ile ilgili mobil teknolojiyi kullanan son kullanıcılar bir çok sorunla karşılaşmaktadır. Bu sorunla karşılaşan kullanıcılar durumalrını aldıklara yere bildirdiklerinde ise şarj cihazının değiştirilemeyeceği konusunda bilgi almaktadırlar.

iPhone şarj aleti garantiden ücretsiz değiştirilir mi?

Peki bu durum diğer mobil telefon markalarında olduğu gibi Apple markasında da aynı mıdır? iPhone şarj aleti garantiden değiştirilir mi? Apple şarj aleti garanti kapsamında görüyor mu? Değişim yapılır mı? Şarj cihazı değişimi ile ilgili biraz araştırma yaptığımızda Apple farklı uygulamalar yaptığını gördük.

Bazen bazı taleplerde değişim yapan Apple bazen de talepleri haklı görerek değiştirmektedir. Peki Apple bunu neye göre yapmaktadır. Bizce orda kişinin durumunu göre değişiklik göstermektedir 🙂 Ama bir kriter varsa aşağıda sizlerle paylaşacağımız kriter olabilir; Eğer şarj cihazınızın kaplosunda patlama, çizilme, yırtılma gibi görsel olarak herhangi bir sorun bulunmuyorsa, telefonunuz garanti süresi içerinde ise şarj cihazınızın değişeceğini tahmin ediyoruz.

Eğer bu saydığımız sorunlardan biri varsa kullanıcı hatası diyerek iade ederler.  

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!