iPhone SE Görüntüleri Gerçek mi Yoksa Prototipi mi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone SE görüntüleri YouTube düştü. Yayınlanan video gerçekten iPhone SE’ ye mi ait? Belki’ de iPhone SE prototipi! Böyle olsa da yine de prototipinin tüm dünya’ da görüntülenmesi büyük olay olmuş.

Andronova

21 Mart 2016 tarihinde Apple etkinliğinde tanıtılması beklenen iPhone SE’ nin görüntüleri internette yerini aldı. Alışa gelmiş sızıntı fotoğraflardan daha büyük olay olan iPhone SE‘ nin videosu, ilerleyen günlerde gerçek olup olmadığı anlaşılacaktır.

Çin’ in Donanım Silikon Vadisi olarak bilinen bölgeye giden Çinli biri tarafından görüntülenen, mağazanın birinde iPhone SE olduğunu iddia ederek ürünün tanıtımını yapıyor.

iPhone SE tanıtım videosunda, iPhone 5s ve iPhone 6s modellerine de yer veriyor. Tabi görüntülerde iPhone SE’ nın dış görünüşünden başka bir bilgi yer almıyor. Telefonu açıp özellikleri ve menüleri görüntülenen bir video olmadığından çok inandırıcı gelmiyor. İş böylede olsa hacı bu ne ayak! demeden geçemiyoruz.

iPhone SE özelliklerini hatırlayalım. Apple A9 işlemci, 4 inç ekran, 12 MP kamera, 4K video çekimi, Touch ID ve 1GB RAM. iPhone SE fiyatı da olası 400-500 dolar arasında. Konuyla ilgili yayınladığımız iPhone SE özellikleri ve satış fiyatı haberimizi inceleyebilirsiniz.

iPhone SE Görüntüleri

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın