iPhone SE iPhone 5s iPhone 6s 4.5G internet Ayarları

iPhone SE, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5C,  iPhone 6, iPhone 6s ve Plus cep telefonlarda 4.5G internet ayarları ve 4.5G açma kapatma ayarları nasıl yapılır? 4.5G aboneliği aktif etme iptal etme. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 4.5G internet ayarları aç

iPhone SE iPhone 5s iPhone 6s 4.5G internet Ayarları
müşteri hizmetleri
iPhone SE, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5C,  iPhone 6, iPhone 6s ve Plus cep telefonlarda 4.5G internet ayarları ve 4.5G açma kapatma ayarları nasıl yapılır? 4.5G aboneliği aktif etme iptal etme. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 4.5G internet ayarları açma kapatma resimli anlatım. iPhone telefonda LTE (4.5G) nasıl açılır? LTE açma kapatma ayarları nerede? LTE nedir ne demek? LTE ayarları açma kapatma. iPhone cep telefonda 4.5G' yi açma kapatma ayarları: Ayarlar / Hücresel / Hücresel Veri (Açıyorsunuz) / Hücresel Veri Seçenekleri / Ses ve Veri / LTE

iPhone cep telefonda 4.5G internet ayarları: Ayarlar / Hücresel / Hücresel Veri (Açıyorsunuz) / Hücresel Veri Seçenekleri / Hücresel Veri Ağı / Hücresel Veri bölümünde yer alan Hücresel Veri ve Kişisel Erişim Noktası seçeneklerinde yer alan APN bölümlerine "internet" yazmanız yeterli.

4.5G açmak, 4.5G kapatmak iptal etmek için 4.5G aktif etmek açmak Turkcell Vodafone Türk Telekom Avea yazımızı incelemeniz önerilir.

4.5G internet ayarları

4.5g internet ayarları nasıl yapılır 2016

lte açma kapatma ayarları nasıl yapılır

lte ne demek nasıl aktif edilir

lte nedir lte nasıl açılır nasıl kapatılır

4.5G nasıl açılır? 4.5G ayarı alma

türk telekom avea 4.5g ayarlarını yapma alma

4.5G internet ayarları

4.5G internet ayarları turkcell vodafone türk telekom

4.5G internet ayarları LTE nedir LTE ne demek diyenler için 4G' nin karşılığı demek. Bazı telefonlarda 4G yazarken bazı modellerde LTE yazısı ekrana gelir. Hücresel ayarlarında da LTE yazısını görürsünüz. İlerleyen zamanlarda güncellemelerle simge 4.5G' ye dönüşebilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 4.5G internet ayarlarını yaptıktan sonra telefonunuzu kapatıp açınız. Eğer 4.5G internet bağlantınız olmuyorsa operatörünüzü arayarak 4.5G hizmetinin aktif olup olmadığını öğreniniz. 3G internet bağlantısını deneyin. Eğer aktifse bulunduğunuz yerde 4.5G çekmiyor veya yetersiz olabilir. Farklı bir bölgede deneyiniz. Bununla alakalı 4.5G bazı yerlerde çekmiyor? Turkcell Vodafone Türk Telekom  haberimizi incelemeniz önerilir. 4.5G ile ilgili tüm sorunlar için destek hattını arayabilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR