iPhone SE Özellikleri Türkiye Fiyatı-Apple Etkinliği

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

iPhone SE özellikleri Türkiye fiyatı ne kadar olacak? Apple iPhone SE modeli satış fiyatı belli mi? Apple iPhone yeni son model telefonu iPhone SE özellikleri yayınlandı. iPhone 5SE satışa ne zaman çıkacak fiyatı ne olacak? iPhone se nasıl alınır? iPhone SE 4.5G desteği var mı? iPhone SE 4.5G uyumlu mu?

Sponsorlu reklam

Apple etkinliği sona erdi. Etkinlikle iPhone SE özellikleri ve fiyatı belli oldu. iPhone yeni modeli SE iPhone kullanıcılarını memnun edecek mi? 4 Inc ekrana sahip olması Apple, olumlu mu yoksa olumsuz mu yansıyacak! Bazı kullanıcılar büyük ekrandan ise küçük ekranı tercih ediyor. Hem kolay taşınması hemde daha zarif olmasından tercih edilebiliyor. Peki sizce iPhone SE modeli özellikleri ve fiyatı ile beklentileri karşılayabilecek mi?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone SE özellikleri Türkiye fiyatı

iPhone SE özellikleri Türkiye fiyatı ne kadar

Sponsorlu reklam

Ekran 4 inç, işlemci Apple A9, RAM 1 GB, Live Photos, 4K video kayıt, ön kamera 5 megapiksel (retina flaş), arka kamera 12 Megapiksel, 1.642 mAh batarya, 16 ve 64 GB depolama seçeneği, parmak izi güvenliği, iOS 9.3 sürümü ve 4.5G için desteği bulunmaktadır. iPhone 5s göre iki kat hızlı internet bağlantısı yapılabilir. Daha önce yayınladığımız iPhone SE özellikleri ve satış fiyatı haberimize baktınız mı?

iPhone SE özellikleri iPhone SE fiyatı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone SE yurtdışı fiyatı ne kadar?

iPhone SE 16 GB fiyatı 399 dolar ve iPhone SE 64 GB fiyatı ise 499 dolar. iPhone SE ne zaman satışa çıkacak diye soruyorsanız, 24 Mart 2016 tarihinde yurt dışında satışa çıkacak.

iPhone SE özellikleri iPhone SE fiyatı kaç lira

iPhone SE Türkiye fiyatı ne kadar?

Apple, iPhone SE modelini Türkiye’ de satışa sundu. Türkiye fiyatı, iPhone SE 16 GB 1.999 TL ve iPhone SE 64 GB 2.399 TL olarak aktarıldı.

iPhone SE özellikleri Türkiye fiyatı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone SE Türkiye satışı görüntüsü

Apple yeni iPhone cep telefonu modeli iPhone SE’ yi Türkiye resmi sitesinde satışa çıkardı. iPhone SE satın alındığında yanında neler var yani kutusunun içerisinde neler olacak merak edenler için?

iPhone SE, Uzaktan Kumandalı Mikrofonlu Apple EarPods, 5W USB Güç Adaptörü ve Lightning – USB Kablosu

iPhone SE Türkiye satışı kulaklık USB şarj cihazı

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak