iPhone SE Türkiye Satışı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Aplle iPhone SE Türkiye satışı başladı. iPhone SE Türkiye satış fiyatı ne kadar,iPhone SE fiyatı,iPhone SE Türkiye,iPhone SE fiyatı,iPhone SE modelinde renk seçenekleri.

Apple, bugün iPhone SE Türkiye satışını başlattı. iPhone SE 16 GB fiyatı 1.999 TL, iPhone SE 64 GB modeli ise 2.399 TL fiyatla satışa çıktı. iPhone SE renk seçeneklerinde uzay grisi, gümüş, altın ve roze altın yer almakta. iPhone SE tasarım yönünde iPhone 5s’ e benzemektedir. Artık iPhone 5s satış rakamı yüksek olduğundan mı aynı tasarım kullanıldı? iPhone SE özellikleri Türkiye fiyatı haberimize göz attınız mı?

iPhone SE modeli şuan için performans testlerinde en hızlı telefonları arasında yer alıyor. Bakalım ekran boyutu kullanıcılarını memnun edecek mi?

iPhone SE özellikleri: İşlemci Apple A9, 2 GB RAM, ekran özelliği 4 inç, ön kamera 1.2 Megapiksel, arka kamera ise 12 Megapiksel, 4K video kayıt özelliği, Live Photos, NFC çipi, 16 GB ve 64 GB depolama seçenekleri.

iPhone SE Türkiye satışı

iPhone SE Türkiye satışı ve özellikleri

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir