iPhone ses yükseltme nasıl yapılır?

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

iPhone cep telefonlarda ses nasıl yükseltilir? Kulaklık ya da hoparlörün sesini yükseltmek istiyorsanız ilgili ayarlardan veya ses açma programı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu reklam

Akıllı cihazların başında gelen iPhone ses yükseltme konusunda oldukça başarılıdır. Profesyonel detaylara yer verir. iPhone kullanımı ile zaman zaman diğer cihazlardan farklılık gösterir. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Dosya aktarımı ve telefon ayarları konusunda çeşitli ayrıntılara yer verır. iPhone, ses yükseltme ve alçaltma konularında birkaç adımda uygulanacak ayarlara sahiptir. İphone ses yükseltme gibi pek çok özelliği diğer cihazlara göre farklı adımlardan oluşur. iPhone ses tuşu ile yükseltme yapılırken, bunun yanında kullanıcıların bilmesi gereken birkaç adım da bulunur.

Sponsorlu reklam

iPhone sesini yükseltme adımları
iPhone cihaz kullanıcıları için cihaz ayarlarını yapmak hayli zaman alır. Ses açmak için kullanılan yöntem dahil pek çok ayar cihazın sorunsuz çalışmasını sağlar. iPhone ses açma işlemi için ses tuşu yerine, ses ayarları bölümü kullanılır. Ses ayarları bu cihazın ayarlar bölümünde bulunur. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone ses açma nasıl yapılır? 

Ayarlar bölümünde, ses ayarları tıklanarak ayarlar açılır. iPhone markalarında bu adımlar farklılık gösterir. Ayarlar kısmına geldikten sonra, çalma tıklanır. Buradan sırasıyla EQ basılır. Ses profillerine ulaşılmış olup, buradan da ‘Geç vakit’ ibaresi tıklanarak ayarlar bölümü kapatılır.

iPhone ses yükseltme nasıl yapılır?iPhone 5s ses yükseltme nasıl yapılır?iPhone 6 ses yükseltme nasıl yapılır?iPhone 6s ses yükseltme nasıl yapılır?

iPhone ses ayarları
iPhone ses için yapılan bu ayar sayesinde, ses artırma işlemi tamamlanmış olur. Ses yükseltme için bu ayar yapıldıktan sonra, deneme yapılarak ses gücü kontrol edilir. Müzik dinleme ve diğer işlemler de kolay ve güçlü ses için bu ayarın yapılması gerekir. iPhone ile farklı ayarlar yaparak ses gücü bu şekilde açılır.

iPhone ses yükseltme programı olarakta “Equalizer + Volume Booster” tercih edebilirsiniz. iPhone 4s, iPhone 5 ses yükseltme, iPhone 5s ses yükseltme, iPhone 6 ses yükseltme, iPhone 6s, iPhone SE iPhone 7, Plus, iPhone 8 ve iPhone X telefonlarda denenebilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 21:38

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak