iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

banner186

Apple iCloud şifresi nasıl kırılır? iCloud şifre kırma programı var mı? iPhone şifresi nasıl kırılır? Apple ID hesap kırma. iCloud şifresi nasıl açılır? iCloud şifresi açmak kırmak. Apple hesabı nasıl kırılır? Apple şifre kırma programı var mı? iPhone şif

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

banner192
Apple iCloud şifresi nasıl kırılır? iCloud şifre kırma programı var mı? iPhone şifresi nasıl kırılır? Apple ID hesap kırma. iCloud şifresi nasıl açılır? iCloud şifresi açmak kırmak. Apple hesabı nasıl kırılır? Apple şifre kırma programı var mı? iPhone şifre kırma cihazı. iPhone telefonda tuş kilidi şifresi kırma nasıl yapılır? iPhone ekran tuş kilidi kırmak açmak. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus iOS şifre kırma. Kısa zaman önce Apple ile FBI' yı karşı karşıya getiren iCloud şifre açma tartışması, gündemi baya bir meşgul etmişti. FBI tarafından şifre kırıldı açıklaması ile acaba iPhone şifre kırma programı ya da cihazı var mı? Soruları hayli aramalara yansıdı. Apple, FBI' ın talebini geri çevirmesi ile FBI farklı yerlerden aldığı yardımla şifrenin kırılabileceği duyuruldu. İş böyle olunca iPhone şifre kırma cihazı gündeme geldi. IP Box adıyla duyurulan bir cihaz dört haneli şifreleri gün içerisinde kırabildiğini gösteren video ve paylaşımlar yapıldı.

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma Apple şifre deneme hakkı olarak 5 kez hak verirken, iPhone şifre kırma videosunda gördüğümüz kadarıyla IP Box, bu engelleme limitlerini kaldırıyor. Bu cihaz sadece şifre kırmıyor! aynı zamanda cihaz içerisinde yer alan fotoğrafları, rehberi, e-postaları ve dosyaları da almanızı sağlıyor.

iPhone şifresi nasıl kırılır Apple şifre kırma videosu

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma adımları

IP Box iPhone kırma cihazı Ebay üzerinden ve kendi sitesi üzerinden satışı yapılıyor. iOS iPhone şifre kırıcı iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus telefon modellerini kapsıyor mu ve her ne kadar dört haneli şifreleri kırıyor olsa da güvenirlik konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Apple iPhone müşteri hizmetleri ve Apple kimliği oluşturma Apple hesabı nasıl açılır haberlerimizi de incelediniz mi?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Mesut Kaya - 7 ay önce
İcloud kirmaya devam fiyat 270tl modul reset dahil
Misafir Avatar
dv - 3 ay önce @Mesut Kaya
pozitifhayat@ yandex. com iletişim numarası yazarmısın iphone5s var kilitli kırdırcam
Avatar
SENCER - 11 ay önce
KIRILMIYOR BENCE UYDURMA
Avatar
iCloud ve Apple ID şifre kırma - 5 ay önce
Eski ios sürümlü telefonların şifresi kırılabiliyor. Bazı servisler bu işlerle uğraşıyor. Alternatif internet üzerinden araştırınız. Bazı yurtdışı siteleri de imei ile işlem yapıyor. Tabi ne kadar güvenli yorumlara bakmak lazım. Bunun dışında bazı tamirciler sahte fatura oluşturup apple dan kilidi kaldırabiliyorlar.
Avatar
Mustafa - 4 ay önce
İyi günler Elçilerden telefon aldım telefonu sıfırladım ve eski ıcloud sıfresını istedi ben de bilmiyorum ne yapmam gerekiyor veya ne karara siz yaparsınız