iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

Apple iCloud şifresi nasıl kırılır? iCloud şifre kırma programı var mı? iPhone şifresi nasıl kırılır? iCloud şifresi nasıl açılır? iCloud şifresi açmak kırmak. Apple hesabı nasıl kırılır? Apple şifre kırma programı var mı?

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma
banner192
Apple şifresi nasıl kırılır? iPhone iCloud şifre kırma programı var mı? pple ID hesap kırma. iPhone şifre kırma cihazı. iPhone telefonda tuş kilidi şifresi kırma nasıl yapılır? iPhone ekran tuş kilidi kırmak açmak. iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 / Plus ve iPhone X iOS şifre kırma.

Kısa zaman önce Apple ile FBI' yı karşı karşıya getiren iCloud şifre açma tartışması, gündemi baya bir meşgul etmişti. FBI tarafından şifre kırıldı açıklaması ile acaba iPhone şifre kırma programı ya da cihazı var mı? Soruları hayli aramalara yansıdı.

Apple, FBI' ın talebini geri çevirmesi ile FBI farklı yerlerden aldığı yardımla şifrenin kırılabileceği duyuruldu. İş böyle olunca iPhone şifre kırma cihazı gündeme geldi. IP Box adıyla duyurulan bir cihaz dört haneli şifreleri gün içerisinde kırabildiğini gösteren video ve paylaşımlar yapıldı.

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

iPhone şifresi nasıl kırılır IP Box ile iPhone şifre kırma

Apple şifre deneme hakkı olarak 5 kez hak verirken, iPhone şifre kırma videosunda gördüğümüz kadarıyla IP Box, bu engelleme limitlerini kaldırıyor. Bu cihaz sadece şifre kırmıyor! aynı zamanda cihaz içerisinde yer alan fotoğrafları, rehberi, e-postaları ve dosyaları da almanızı sağlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone şifresi nasıl kırılır Apple şifre kırma videosu

IP Box ile iPhone şifre kırma adımları

IP Box iPhone kırma cihazı Ebay üzerinden ve kendi sitesi üzerinden satışı yapılıyor. iOS iPhone şifre kırıcı bazı telefon modellerini kapsıyor mu ve her ne kadar dört haneli şifreleri kırıyor olsa da güvenirlik konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Şu an kırılabilen şifreler daha sonra sorun oluşturabiliyor. Apple yeni iOS sürümlerini yayınladıkca güvenlik açıkları kapatılmakta. Tabi bu daha çok yeni cihaz modellerinde görülüyor. Malum eski modellerin güncelleme desteği zamanla bitiyor.

Apple iPhone müşteri hizmetleri ve Apple kimliği oluşturma Apple hesabı nasıl açılır haberlerimizi de incelediniz mi?
YORUM EKLE
DMCA.com Protection Status