iPhone Taşıyıcı Logosu Değiştirmek [Videolu Anlatım]

blank

Bildiğiniz gibi iOS 7 için JailBreak yayınlandı ve bizde bunun nasıl yapılacağını sizlerle paylaştık. Konuya ilişkin Sayın Ali KASIMOĞLU’nun haberine buradan ulaşabilirsiniz. JailBreak işlemine girmeden evvel telefonunuzu yada tabletinizi mutlaka ama mutlaka yedek almayı unutmayın. Bu konuda sorun yaşayanlarınız varsa JailBreak işlemini tekrar etmelerini öneriyorum. Yeni JailBreak yazılımlarının da yakında geleceğini ve onları da paylaşacağımızın duyurusunu da buradan yapmış olalım.

teknik destek

JailBreak ile birlikte iPhone kullanıcıları da artık daha özgür yazılımlara kavuşuyorlar. Bu haberimiz iPhone kullanıcıları için büyük Android kullanıcıları içinse tamamen komik gelecek bir haber olsa da iPhone’nunuzu özelleştirmek amacıyla gayet güzel bir uygulamayı sizlerle paylaşacağım. Programın ismi Zepellin. Bu programı kullanarak taşıyıcı logoyu değiştirmek için şunları yapmanız gerekiyor.

  • JailBreak’ten sonra gelen Cydia uygulamasını açın
  • Arama sekmesinden Zepellin programını bulun
  • Uygulamayı telefonunuza yükleyip açın
  • Program yüklendikten ve açıldıktan sonra sizi Ayarlar sekmesine atacak
  • Buradan Zepellin uygulamasını seçerek istediğimiz temayı seçiyoruz.

zeppelin-1 (1)

Programın nasıl kurulduğunu ve nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız iphonehacks sitesinin hazırlamış olduğu videoya göz atabilirsiniz. Peki Android kullanıcıları telefonlarına “her şeyi” port ederken bu tarz küçücük değişiklikler için sizin yorumunuz ne?

9yPvVSa1nvI” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!