iPhone telefon restore ederken takıldı ipsw dosyası yüklenmiyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iPhone 5s, iPhone 6s ve iPhone 7 telefonda iOS 10 ipsw dosyasını yüklenmiyor. iPhone telefonum tekrar geri yükleme yaparken takıldı sorunun cevabı bu haberimizde…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone 7, iPhone 6, iPhone 6S Plus, iPhone 5, iPhone SE, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 4S modelleri Apple tarafından üretilen en gözde modellerdir. iPhone modeli Apple markasının mobil sektöründe amiral gemisi konumundadır.

iPhone modelleri bu kadar yaygın kullanımı olduğundan dolayı farklı sorunlar ile son kullanıclar karşılaşabilmektedir. Bazen yazılımsal bazen donanımsal olan bu sorunlara elimizden geldiğince çözüm üretmeye çalışıyoruz.

İşte o sorunlardan biri geri yükleme sırasında yaşanan takılmalarda neler yapabileceğimizi anlatacağız. Mobil telefonlar belirli süre kullanıldığında veya yazılımsal olarak bazı hatalardan dolayı kasma ve donma durumlarında tekrardan yazılım yükleme yapmak gerekebilir. İşte bu yazılım yükleme sırasında yaşanan sorunlardan birini bu haberimizde anlatacağız.

iPhone telefon restore ederken takıldı nasıl çözebilirim

iPhone telefon restore ederken takıldı ipsw dosyası yüklenmiyor

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone ipsw dosyası yüklenmiyor

iPhone telefon restore ederken takıldı ipsw dosyası yüklenmiyor? iPhone telefon modellerinde geri yükleme restore yapılırken forum sitelerinde yaşanan takılma ve hatalarından bahsedilmektedir. Bu hataya örnek verecek olursak “iPhone  6S Plus telefonda 10.1.1 14b150 ipsw dosyasını indirdim itunes üzerinden geri yükleme yaparken kabul etmedi.” Bu örnekteki gibi hatalar yaşıyorsanız aşağıdaki çözüm önerilerini yapabilirsiniz; İlk önce bilgisayarınıza en son iTunes yazılımını yükleyiniz. Daha sonra iOS işletim sistemini ipsw sitesinden değil direk olarak iTunes üzerinden güncelleme yapınız.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 23:14

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak