iPhone telefonu modem olarak kullanma

iPhone telefonu modem olarak nasıl kullanılır ve kişisel erişim noktası üzerinden internet paylaşımı nasıl yapılır resimli anlatımla yardımcı olmak istedik. Sorunlarınız için iletişim haber altında. kullanma,

teknik destek
iPhone internet erişimini modem olarak nasıl kullanabiliriz? iOS işletim sistemine sahip telefonlar üzerinden interneti paylaşıma açarak, farklı cihazlardan internet bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. iPhone modem olarak nasıl kullanılır? detayları haberimizde.
iPhone telefonlarınız üzerinden internet erişiminizi paylaşıma açarak diğer cihazlardan internet erişimi yapabilmeniz mümkün. iPhone üzerinden kişisel erişim noktasını etkinleştirerek, Wifi özelliği olan bütün cihazlardan internet erişimi sağlayabilirsiniz. iPhone’da internetinizi paylaşıma açabilmeniz için öncelikle Hücresel verinin etkin olması gereklidir. Telefonunuz üzerinden internet erişiminiz aktif iken kişisel erişim noktası etkinleştirerek bağlantı kurabilirsiniz. 

iPhone modem olarak nasıl kullanılır?

iPhone telefonlarınız da interneti paylaşıma açmak için;

Ayarlar>Kişisel Erişim Noktasını etkinleştirdikten sonra Wi-Fi parolasını değiştirmek için Wi-Fi parolasına dokunarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız şifre en az 8 karakterden içermelidir. 

iPhone telefonu modem olarak kullanma
iphone 6 modem olarak kullanma paylaştırma
iPhone 4, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 6 modem olarak kullanma ve iPhone 5 modem olarak kullanma resimli anlatımı…


Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 16:15

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir