iPhone toplu rehber silme uygulaması

blank

Apple' ın telefonlarında kişileri toplu halde silmek için bir seçenek bulunmuyor. Ama iPhone kişileri toplu silme uygulaması ile ister kişileri seçerek ister hepsi seçilerek silinebilir.

teknik destek

iPhone rehberi toplu silmek veya seçerek silmek için yardımcı bir uygulamaya ihtiyacınız var. Rehberde bazı kişileri silmek için teker teker içlerine girmek yerine kişileri seçerek silebilirsiniz. Çoğu iPhone’ da bu özellik bulunmuyor.

Öneri uygulama Contacts Cleaner ve Kişiler Multi tercih edilebilir. Uygulama önerileri belli bir zaman sonra değişebiliyor. Güncellemeler çıkarak çalışmasında aksaklık çıkabiliyor.

Örnek iPhone rehber silme işlemi için uygulamayı yükledikten sonra programın kişilere erişmesi için onay vermeniz gerekiyor. Onaydan sonra sıralamayı takip edin.

iPhone 5, 5s, iPhone 6, iPhone 7 ve iPhone X üstü modellerde sorunsuz çalışmakta. Yani iOS’ un eski ve yeni sürümlerinde çalışıyor.

iPhone rehberi toplu silme uygulama ile nasıl yapılır?

  • Rehbere erişim sorunsuz yapıldı ise çıkan kişilerin tümünü seçmek için üst kısımda “Tüm” yazısına dokunun
  • Kişilerin isimlerinin yanındaki kutucuklarda tik işareti çıktıysa bu sefer sağ üstte “Sil” yazısına dokunun
  • toplam … kişi kalıcı silinecek uyarısı ekrana gelecek ve “Evet” dokunulduğunda tüm rehber silinmiş olacak. 

iPhone toplu rehber silme uygulamasıiPhone rehberi toplu silme uygulama  iPhone kişileri toplu silme uygulaması iPhone 7 kişileri toplu silmeiPhone 5 rehberi toplu silme

Diğer uygulama ile silme işlemi için iPhone kişileri toplu silme yazısına bakalım. İki program arasında tercihinizi yazılarımıza bakarak yapabilirsiniz.

Cep telefondan toplu kişileri silme programı iPhone 8, iPhone 7, Plus’ da, iPhone XS, Max ve XR erişim izinlerine göre kısıtlamalar görülebilir. Sorun varsa ayarlarda rehbere ve uygulamaya girerek tekrar düzenleyin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!