iPhone tuş kilidini unuttum ekran kilidini kırma

banner186

Apple iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus iPhone tuş kilidini unuttum ekran kilidini kırma açma. iPhone tuş kilidi nasıl kırılır? iPhone telefonda ekran kilidi nasıl açılır? iPhone şifremi unuttum. iPad ve iPhone 5s şifr

iPhone tuş kilidini unuttum ekran kilidini kırma

banner192
Apple iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus iPhone tuş kilidini unuttum ekran kilidini kırma açma. iPhone tuş kilidi nasıl kırılır? iPhone telefonda ekran kilidi nasıl açılır? iPhone şifremi unuttum. iPad ve iPhone 5s şifremi unuttum. iPhone 6 parolamı unuttum ne yapmalıyım? iPhone şifre kırmak açmak nasıl yapılır? iPhone açılış tuş kilidini unuttunuz veya çok sayıda yanlış girdiğinizden dolayı cep telefonunuz kilitlendiyse, iTunes programı ile şifreyi sıfırlama yöntemlerini deneyebilirsiniz. iTunes yazılımı ile aldığınız yedeği geri yükleyebilirsiniz. Bilgisayardan iTunes yazılımını çalıştırınız. iTunes yazılımı yoksa resmi sitesinden indirebilirsiniz. Yazılım çalıştıysa iPhone telefonunuzu kapatınız. iPhone telefonu bilgisayara USB kablo ile bağlayınız.Telefonun "Menu" tuşuna basılı tutunuz. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran geldiğinde tuştan elinizi çekiniz.

Apple iPhone tuş kilidini unuttum

iPhone tuş kilidini unuttum ekran kilidini kırma

iPhone tuş kilidini unuttum şifre kırma iPhone 4s tuş kilidini unuttum şifre kırma

iPhone tuş kilidini unuttum ekran kilidini kırma

iPhone 5s tuş kilidini unuttum şifre kırma iPhone 6s tuş kilidini unuttum şifre kırma iPhone SE tuş kilidini unuttum şifre kırma Uyarı: Yapacağınız adımlarda iPhone ve iPad cihazınızda bulunan tüm bilgiler silinecek.
  1. Cihazı bilgisayara bağlayınız. iTunes programını çalıştırınız.
  2. iTunes açtığınızda işlem için parola isterse daha önce cihazın yedeğini aldığınız bilgisayara bağlayınız.
  3. Eşzamanlama daha önce yapıldıysa "iPhone' a Geri Yükle" seçeneğine tıklayınız.
  4. Ekrana gelecek uyarıları onaylayıp adımları takip ediniz.
iPhone şifresi nasıl kırılıriPhone garanti sorgulama nasıl yapılır Apple GenpaApple kimliği oluşturma Apple hesabı nasıl açılır ve Apple iPhone müşteri hizmetleri telefon numarası haberlerimize bakmadan geçmeyiniz.

iPhone tuş kilidini unuttum ekran kilidi nasıl açılır

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Şifre kırma - 2 yıl önce
iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6 ve plus açılış tuş kilidini şifresi kırma adımları aynı
Avatar
osman osman - 4 ay önce
bir yıldan fazla kenarda duran ekranı kırık telefonu yaptım iphone etkin deyil diyor ben bunu başkasından almıştım hiç bir bilgisini bilmiyorum bunu aktif etmenin yolu varmı