iPhone ve iPad zil sesi / bildirim seslerini değiştirme

blank

iPhone telefonda ve iPad' de zil sesi bildirim seslerini değiştirme nasıl yapılır yani iPhone zil sesi nasıl değiştirilir, iPad zil sesi nasıl değiştirilir ve SMS mesaj sesi nasıl değiştirilir görsel haberimizi inceleyiniz.

teknik destek

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden ses seçeneklerini değiştirebilirsiniz. iPhone zil sesi, mesaj sesi, iPhone mail sesi, sesli mesaj tonu gibi birçok sesi değiştirerek farklı ses tonları ile ayırabilirsiniz. 

iPhone ve iPad üzerinde zil sesini değiştirerek yeni zil sesleri üzerinden farklı tonlarla cihazınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca zil sesinin yanında mesaj sesi, e posta, bildirim mesajları gibi birçok zil sesini değiştirmek mümkün. 

iPhone ve iPad zil sesi nasıl değiştirilir?

Farklı uygulamalardan gelen ses tonlarını değiştirerek uygulamaları ayırt edebilirsiniz. Bu şekilde daha kolay bir kullanım sağlanabilir. iPhone ve iPad zil sesini değiştirmek için;

Ayarlar>Sesler>Zil tonu> seçmek istediğiniz zil tonunun üzerinde dokunarak seçim yapabilirsiniz. 
 

iPhone ve iPad zil sesi / bildirim seslerini değiştirme

 

iPhone ve iPad Sms tonu nasıl değiştirilir?

iPhone / iPad zil sesi değiştirme: iPhone ve iPad üzerinden sms tonunu değiştirmek işinize çok yarayabilir. Farklı sms tonu ile birlikte artık sms mi geldi ? mail mi geldi ayarıbileceksiniz. Tüm sesler aynı düzeyde iken karıştırabilirsiniz. 

iPhone ve iPad için geçerli sms sesini değiştirmek için;

Ayarlar>Sesler>SMS tonu> seçmek istediğiniz sesin üzerine dokunmanız yeterli. 

iPhone ve iPad sms tonu değiştir

iPhone ve iPad yeni posta sesi nasıl değiştirilir?

Cihazınıza yeni düşen maillerin ses üzerinden ayırt edebilmeniz için ses tonunu değiştirebilirsiniz. Yeni gelen bildirim ile sms yada mail mi düşünmeden ses tonuna göre bakabilirsiniz. 

iPhone ve ipad üzerinden yeni düşen postalarınızın ses tonunu belirlemek için;

Ayarlar>Sesler>Yeni posta>belirlemek istediğiniz ses tonunun üzerine dokunmanız yeterli olacaktır. 

iPhone ve iPad sesleri özelleştirin


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 01:15

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!