iPhone X Bluetooth sorunu

Apple' ın son çıkardığı iPhone 8 ve iPhone X telefonlarında Bluetooth bağlantı sorunu yaşandı. Bu sorun bazı kullanıcılarda görüldüğü ve genel bir durum mu net olmadığı açıklandı.

Andronova

Az sayıda iPhone X kullanıcılarından Bluetooth üzerinden cihazlar, hoparlör ve arabalar ile sorunsuz bir bağlantı yapamadıkları yönünde şikayet geldi.

Sorun bazen bağlantı bazende multimedya arayüzünde görülmekte. Bu sorun nadirde olsa iPhone 8‘ de de görüldüğü yönünde şikayetlerde var.

iPhone X Bluetooth sorunu yazılımsal olabilir mi?

iPhone X Bluetooth sorunu

Geçtiğimiz aylarda iOS 11 kaynaklı Wi-Fi ve Bluetooth sorunu gündeme gelmişti. Sorunun çözümü için yeni bir sürüm yayınlanmıştı. Bakalım bu sorunu bir güncelleme ile çözülebilecek mi! Sizce yazılım kaynaklı mı?

Sorun için kullanıcılar telefonlarını kapatıp açtığında sorun düzeldiğini aktarmakta. Bluetooth sorunu özellikle aramalarda görüldüğüne belirtiliyor.

Sizde bu modellerden birini kullanıyorsanız, bizleri aydınlatmak için yorum bırakabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 13:39

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın