iPhone X Plus ve iPhone 9 görüntüleri

Apple etkinlikle tanıtımı yapacağı yeni iPhone modelleri için bir video yayınlandı. Youtube' da yayınlanan videoya göre iPhone X Plus ve iPhone 9 tasarımı görüntülenmiş oldu.

Andronova

Yeni iPhone X yani Plus ve iPhone 9 modelleri için bir prototip yayınlandı. Videodaki görüntüler gerçek modelleri yansıtıyorsa Apple’ ın etkinliğinden önce yeni modeller sızdırılmış oldu.

Apple’ ın yeni iPhone telefonları için bir video yayınlandı. S. Dickson’ un paylaştığı videoya göre iPhone X Plus ve iPhone 9 modelleri tanıtımdan önce görüntülenmiş oldu.

Daha öncede aynı kanaldan paylaşılan bazı görüntüler yeni çıkan iPhone’ ları çıkmadan kullanıcıları ile buluşturmuştu. Dickson’ un tahminleri genelde doğru olduğundan bu video haylı bir izlenme sayısına ulaştı.

iPhone X Plus ve iPhone 9 görüntüleriiPhone 9 görüntüleri

iPhone X Plus ve iPhone 9 video

iPhone X Plus ile iPhone 9 videosu

iPhone 9 prototip görüntüleri yeni modelin tasarımsal detaylarını gün yüzüne çıkardı. Bir kullanıcı yeni çıkacak 3 modelin tamamı ekrandan oluşabilir açıklamasını yaptı. 

6.1 inç ve 6.5 inç OLED ekranla gelmesi bekleniyor. iPhone 9 modelinde arka kısmında bir kamera görünüyor. iPhone X ise çift kamaeralı olabilir. Tüm modellerinde Face ID ile gelecekmiş. 

Apple yeni iPhone’ ları Eylül 2018′ de tanıtıma çıkarması bekleniyor. Görüntüler hakkında Apple’ ın her hangi bir açıklaması bulunmuyor.

YouTube video

Bakalım yeni modeller iPhone kullanıcılarını memnun edecek mi?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın