iPhone X Türkiye ön siparişleri başladı!

Apple, 3 Kasım itibaren bazı iPhone X satışına başlamıştı. Şimdide Türkiye için bazı web siteleri ön siparişe başladı. Şu an hepsiburada com' da başladı. N11, gittgidiyor, vatanbilgisayar, mediamarkt…

Andronova

iPhone X, 3 Kasım’ da bazı ülkelerde satışa çıktı. Türkiye satış tarihi ise 24 Kasım 2017. Bazı web siteleri iPhone X satışı için şimdiden ön siparişleri almaya başladı.

iPhone X renk seçeneklerinde Silver (Gümüş) ve Space Gray (Uzay Grisi) renk seçenekleri ile ön siparişte.

Biraz önce Apple müşteri hizmetleri ile görüştüm. 24 Kasım’ da Apple resmi web sitesinde Türkiye için satışa başlanacak. Bazı web siteleri daha sonra stoklarına alacak. Bunlardan Hepsiburada ise iPhone X 64 GB modeli 27 Kasım’ da satışa çıkaracak. Şu an için görülen satış fiyatı 6999 TL.

iPhone X özellikleri

OLED 5.8 inç ekran, 6 çekirdekli A11 işlemci, 3 GB RAM, ön kamera 7 MP, arka kamera 12 MP, 4K video kaydı, Face ID, 3D Touch, Bluetooth 5.0, fiziksel butonsuz tasarım, toza ve suya dayanıklı IP67 sertifika’ ya sahip.

iPhone X Türkiye ön siparişleri başladı! iPhone X özellikleri


Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2017, 14:11

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın