iPhone X ve iPhone X Plus fiyatları iddiası

media 7671

Apple, Mayıs' tan sonra iPhone X fiyatlarını düşürebilir. Hatta yeni iPhone modeli iPhone X Plus' ı daha uygun bir fiyatta satışa çıkarabilir. Tabi bunlar şu an için bir iddia…

teknik destek

Bir analist’ in iPhone X ve çıkacak iPhone X Plus için önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamasında beklediğini bulamayan Apple‘ ın iPhone X’ de yine indirime gideceği. iPhone X Plus içinde biraz daha düşüş bir fiyattan satışa çıkacağı.

Daryanani adlı analist’ in öngörüsü iPhone X 899 dolar ve iPhone Plus fiyatı ise 999 dolara satışta olacağı.

Apple’ ın sınırılı bir başarı yakaladığı görülmekte. iPhone X Plus’ ta kullanılması beklenen 6.5 inç ekranlı fiyatın daha uygun olacak. 

Apple, tahmini Mayıs gibi satış raporlarını yayınlayacak. Çıkacak raporla satış stratejisi belli olacak. 

iPhone X ve iPhone X Plus fiyatları iddiası

iPhone X Plus fiyatı

Bir diğer bilgide iPhone X son çeyreğinde 88 milyar dolar gelir elde edildi. Yani Apple, çok iyi bir kazanç sağladı. Ama beklediğinin altında. Şimdi ise bu başarının devamının gelip gelmeyeceği sorusu. Büyük ihtimal eğer Apple daha uygun fiyatlarla iPhone’ un yeni modellerini satmazsa bu başarı yakalamayabilir.


Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 11:17

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın