iPhone XS, Max ve XR kılıfları çok beğenilecek

media 5587

iPhone XS, Max ve XR kılıflarını çok beğeneceksiniz. Yeni iPhone kılıflarını gördünüz mü? Yeni kılıflar görünümün yanında birde işlevselliğiyle dikkat çekmeyi başardı.

teknik destek

Apple firmasının harikalar yaratmayı başardığı iPhone ile ilgili son dönemlerde bazı şikayetler bulunuyordu. Özellikle de Apple iPhone XS, XS Max ve XR gibi cihazların batarya kılıfına sahip olmaması çok daha kapsamlı problem olarak görülüyordu.

Bu modellerin bataryalarının geniş olması nedeniyle bir miktar görüntü bozukluğu oluşturması · iPhone yeni modellerde batarya ömrünün çok daha uzaması · Her ne kadar tasarım harikası ürünler ortaya çıkarılsa bile, kılıf konusunda eskiyi korumak istemeleri 

En çok sorun yaratan kategoriler olarak görülebilir. Son olarak Apple firmasının bir süredir en son iPhone XR ve XS modelleri için batarya kılıfları üzerinde çalıştığı rivayet edildi.

iPhone XS, XS Max ve XR ne tür bir kılıfla korunacak?

Yeni pil kılıfları; bir iPhone XS , XS Max veya XR için birini tercih edip etmediğinizden bağımsız olarak, Apple’ ın 2018 iPhone modelinin her üçünde de 129 dolara satılıyor . Bu çantalar hem siyah hem de beyaz silikon tasarımlarda sunulacak ve Apple’ ın daha fazla konik tasarımla da olsa önceki pil kılıflarıyla birlikte sunduğu kendine özgü pil haznesine sahip olacak.

Ne yazık ki eski iPhone sahipleri için ürün sayfaları, yeni modellerin yalnızca bu iPhone’ larla çalışacağını belirtiyor. Yani iPhone X sahipleri neredeyse aynı boyutlara rağmen telefonlarında XS kasasını kullanamayacak. Bu biraz kötü bir haber oldu ama iPhone kendi devamlılığını da korumak zorunda. Bu konuda endişelenmeyin çünkü Apple; müşteri memnuniyeti için gereğinden fazla çalışıyor.

iPhone XS, Max ve XR kılıfları çok beğenilecek

Peki herhangi bir şarj bölümü olacak mı?

Apple’a göre, yeni kılıflar Qi sertifikalı şarj cihazlarıyla da uyumludur. Bu nedenle telefonunuzu kılıf açıkken bile kablosuz olarak şarj edebileceksiniz. Kasaya yerleştirilmiş ayrı bir kablosuz şarj bobini var. iPhone’ları, USB-C PD uyumlu bir şarj cihazıyla daha hızlı şarj etme imkanınız da bulunuyor.

iphone şarj bölümü olacak mı?

Apple, ekstra pil paketleriyle ekstra güç bakımıyla ne kadar büyük olacağını henüz açıklamadı. Ama Apple; iPhone XS ile internet kullanımı 21 saate, iPhone XS Max modelinde ise 20 – 22 saat daha fazla pil ömrünün vaat edildiği belirtildi. XR’ deki dayanıklılık; şarj kutusu olmadığında sırasıyla 12 saat, 13 ve 15 saat internet kullanımı olacağı biliniyor.

Andronova ekibi olarak konuyla ilgili tüm öneri ve görüşlerinizi heyecanla bekliyoruz.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 00:25

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın