iPhone Xs ve iPhone 9 özellikleri

Andronova
2 Minimum Okuma

Apple' ın yeni beklenen telefon modellerinden iPhone 9 ve iPhone Xs hakkında bazı bilgiler gelmeye başladı. Animoji teknolojisi ile gelmesi beklenen modellerin detayları…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone Xs özellikleri

Teknolojinin gelişimi ile çıkan yeni cep telefonu modelleri her yıl giderek yeni bir özellik eklenerek ayrı bir değer kazanıyor. Bunlardan biri olan Iphone Xs modelli telefondur. Analistlerin verdiği bilgiye göre içinde bulunduğumuz yılda üç tane Iphone modeli tanıtılacaktır.

iPhone Xs ve iPhone Xs Plus olarak adlandırılacak olan telefonların özellikleri hakkındaki çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. iPhone’larda ilk kez 4 Gb’lık bir RAM kullanılacaktır. Iphone X benzeri bir tasarım söz konusu olacaktır. 5.8 ve 6.5 inç OLED ekrana sahip olacaklardır. TrueDepth özellikli kameralar ve 3.300-3.400 mAh boyutunda LG üretimli pilleri olacaktır.

iPhone Xs ve iPhone 9 özellikleri

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni iPhone modelleri

iPhone 9 özellikleri

Eylül ayında tanıtılması beklenen bu ürünün bazı gelen bilgilere göre birçok özelliği bulunacaktır. Bunlardan bazıları; 6.1 inç LCD ekrana sahip olması, ekran çözünürlüğü 2.160 x 1.080p olacak iken, 18:9 bir en boy oranına sahip olacaktır. Tek parça pili bulunacak olan telefonun büyüklüğü 2.850 ya da 2.950 mAh olacaktır. Yine diğer Iphone modellerinde olduğu gibi TrueDepth kamera özelliği bulunacaktır.

Bununla beraber Face ID ve Animoji teknolojisi kullanılacaktır. Bu ürünün ortalama fiyatı 700 ile 800 dolar arasında değişeceği bilinmektedir. Telefonun yapımında Pegatron (% 60), Foxconn (% 30) ve Wistron (% 10) gibi şirketler bulunacaktır. Bu şirketler tarafından üretilecek olan telefon, yeni ve gelişmiş bir şekilde piyasaya çıkmak için hazırlanıyor. Telefon kullanıcıları yeni modelleri satın almak için sabırsızlık göstermektedir.


Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 11:56

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir