iPhone Youtube geçmiş nasıl temizlenir?

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iPhone Youtube geçmişi nasıl temizlenir? iPhone Youtube arama geçmişi nasıl silinir? iPhone Youtube izleme geçmişi nasıl temizlenir? iPhone youtube geçmişi sil. arama geçmişini silme temizleme.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
iPhone Youtube geçmişi nasıl temizlenir? iPhone Youtube arama geçmişi nasıl silinir? iPhone Youtube izleme geçmişi nasıl temizlenir? iPhone youtube geçmişi sil, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6 SE Youtube geçmişi nasıl temizlenir?

Youtube uygulaması üzerinden izlemiş olduğunuz video geçmişini yada Youtube arama geçmişi nasıl temizlenir detaylı bir şekilde anlatıyoruz. iPhone kullanıcıları Youtube arama ve izleme geçmişi nasıl temizlenir? detaylar haberimizde.
 

Youtube arama ve izleme geçmişi nasıl temizlenir? 

iPhone kullanıcıları için hazırlamış olduğumuz haberimizin detaylarını anlatacak olursak eğer. Kullanıcıların Youtube üzerinden geçmişte izlemiş olduğu videoları sakladığı bir alan bulunuyor. Youtube kendi ayarlar sekmesinde hem yapılan aramaları hemede izlenilen videoları saklıyor. 
 

iPhone Youtube uygulamasından izleme geçmişi, arama geçmişi gibi seçenekleri duraklatarak ta bu problemin önüne geçebilirsiniz. Youtube uygulamasında arama geçmişi silmek için ayarlar menüsü üzerinden işlem yapılmaktadır. www.andronova.net

Youtube geçmiş ayarlarını düzenlemek için Youtube uygulamasını açarak Ayarlar sekmesine gidiyoruz. 

İzleme geçmişini duraklatmak için > İzleme geçmişini duraklat butonunu açıyoruz.
Arama geçmişini duraklatmak için> Arama geçmişini duraklat butonunu açıyoruz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İzleme geçmişini silmek için> İzleme geçmişini temizlemeye dokunuyoruz. 
Arama geçmişini silmek için> Arama geçmişini temizleme seçeneğine dokunuyoruz. 

Youtube arama geçmişi temizleme

iPhone youtube geçmişi silmek

youtube geçmişi temizleme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

youtube geçmişi temizleme iphone

iphone 5s youtube geçmişi temizleme


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 12:51

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak