iPhone zil sesi yükleme iTunes ile nasıl yapılır

iPhone m4r zil sesi iTunes ile nasıl yüklenir resimli anlatımla hazırladığımız yazımızdan memnun olacağınızı düşünüyoruz. iPhone zil sesi yükleme nasıl yapılır hadi bakınız.

Andronova

iOS telefonlarda zil sesi her zaman bir sorun haline gelmiştir. İstediğiniz bir müziği mp3 olarak indirmek ve onu zil sesi olarak kullanmak için kırk dereden kırk su getirir misali bir durum söz konusu. Hele ilk defa iPhone kullananlar için bu bazen zulüm gibi görünür.

iPhone zil sesi yükleme, Apple’ ın iTunes programıyla mümkün. Ama önce belirlediğiniz müzikleri veya müziği mp3 formatından m4r formatına dönüştürmeniz gerekiyor. Malum iPhone zil sesi formatı m4r. Bu konu hakkında geniş bir yazıyı sitemide bulacaksınız. İsteyen önerdiğimiz mp3 m4r çevirici programı kullanır isteyende online m4r çevirici siteleri tercih eder.

Bu haberi tamamen okuyanlar sorunsuz olarak iPhone telefona zil sesi yükleyebilecekler.

iPhone zil sesi yapma 

En pratik yöntemi zil sesi yapma siteleri. Çok sayıda m4r zil sesi yapma sitesi bulunuyor. Google’ dan aratarak birden çok siteyi deneyebilirsiniz. Ama uyarı olarak belirtmeliyiz ki çoğu sitede kendi kendine açılan reklamlar çıkmakta. Bunlardan bazıları tarayıcınıza müdehale edebiliyor. Bu yüzden açılan reklamları kapatın ve ilgili sitede yanlış indirme butonlarına basmayın.

Zil sesine çevirirken bazen reklam butonlarıyla karıştırılabiliyor. Bazende zil sesi hazır ve indirmek için birden fazla indir butonu görülebiliyor. İşte bunlara dikkat ediniz. Biz ücretli …internet security virüs programı kullandığımız için açılan sayfalar pek bizi etkilemiyor.

Not: Zil sesi saniye olarak 40 sn üzerinde olamaz. Olursa zil sesi olarak çalışmaz. Bizim önerimiz 39 saniye olacak. Tabi siz müziğin nerede kesilmesini istiyorsanız o saniyede işlem yapabilirsiniz. 

iPhone zil sesi yükleme nasıl yapılır

Gelelim telefona zil sesi yükleme. MP3′ ü m4r formatına sorunsuz dönüştürdüyseniz sırada iPhone’ a zil sesini yükleme var. Bu en kolay yöntemlerden biri. Zor olan kısmı gerekli seçeneklerin seçilmemesinden kaynaklı iTunes ile zil sesi yüklenmiyor sorunu. www.andronova.net

 1. Güncel bir iTunes’ in bilgisayarınıza yüklü olmasına dikkat ediniz. 
 2. iTunes’ i açıp telefonu kablo ile bilgisayara bağlayın.
 3. Telefondan bilgisayar için güvenli seçeneğine dokunun.
 4. Programda müziklerin yanında ve denetimlerin altında yer alan “telefon simgesine” dokunun.
 5. Solda “özet” kısmında iseniz sağda geniş olan yerde en altta “müzikleri videoları elle yönet” seçeneğinde bulunan kutucuğun işaretli olması gerekiyor. İşaretlenmezse işlem yapamazsınız.
 6. Bir diğer kutucuk olan seçenek ise iPhone bağlandığında otomatik eş zamanla olan seçenekte yer alan işaretin kaldırılması. İşareti kesinlikle kaldırın. Yani tik işaretini.
 7. Kutucuk işlemi tamam ise aşağıdaki “uygula” butonuna artık tıklayabilirsiniz.
 8. Sol’ a geçin ve aygıtımda adlı üst başlığın altında bulunan “ses tonları” kısmına giriniz.
 9. Ses tonlarına girdiyseniz sağ kısımda boş beyaz alan veya bazı parçalarla karşılaşacaksınız.
 10. Daha önce m4r dönüştürülen zil sesini bilgisayardan alın ve sürükleyerek boş alana bırakın.
 11. İşlemin tamamlanmasını bekleyin. İsterseniz aynı anda birden çok zil sesi atma işlemini yapabilirsiniz.

iPhone zil sesi atma resimli anlatım

iPhone zil sesi atmada resimli anlatım aşağıda yer alıyor. Sizde bu görsellere bakarak sorunsuz uygulayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken 3 husus var bunlara dikkat edilirse hatasız işlem yapılacaktır.

 1. Atacağınız iPhone mp3 zil sesi olarak kullanılamaz
 2. M4r dönüştürüldüğünde saniye en fazla 40 olması gerekiyor
 3. iTunes kullanılarak telefona zil sesini yükleyecekseniz ilgili kutucuğa tik atınız

iPhone zil sesi yükleme iTunes ile nasıl yapılır

iPhone zil sesi yapma 

iPhone zil sesi atma

iPhone zil sesi nasıl yüklenir

iPhone müzikleri m4r çevirme

iPhone zil sesi yapma programı


Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 18:43

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın