En iyi iPhone konum bulma uygulaması

Find Loca, çocuk izleme takip sistemi dışında kaybolan iPhone telefonu bulma ve çalınan telefonu tespit etmede de kullanılıyor. En iyi konum bulma uygulaması diyebiliriz.

En iyi iPhone konum bulma uygulaması
müşteri hizmetleri

Çağımız teknolojisi sayesinde artık yakınlarınızın güvenliğinden emin olmak çok kolay. Find Loca uygulaması, sizlere bu teknolojiyi getiren bir sistemi içermektedir. Bir lokasyon bulucu olarak nitelendirilen bu uygulama, güvenli ve pratik çözümler sunmaktadır. Uygulamayı telefonunuza yükleyerek, aile bireylerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Find Loca nedir? Find loca uygulaması harita üzerinde bir konum bulucu olarak çalışmaktadır. Uygulamada bazı lokasyonları belirleyebilirsiniz. Bu lokasyonlar eviniz, çocuğunuzun okulu gibi gerek gördüğünüz yerler olabilir. Sistem, takip ettiğiniz kişinin bu konumlara her giriş ve çıkış yapmasında sizi uyarır. Bu sayede çocuğunuzun okulda veya evde olup olmadığını bilebilirsiniz.

Bu uygulama yalnızca okul veya ev takip uyarısını içermiyor. Takip ettiğiniz aile bireyi, evde olmadığı zamanlarda harita üzerinden takibe olanak sunuyor. Böylelikle çocuğunuzu veya hasta, bakıma muhtaç yaşlı aile bireylerini her an güvende tutmanız kolaylaşmaktadır.

Uygulamayı indirmek ve denemek isteyenler BURADAN itunes.apple.com/tr/app/find-loca-find-location/id1452102724?mt=8

En iyi iPhone konum bulma uygulaması

Find Loca konum bulma uygulaması nasıl çalışır?

Bu uygulamanın çalışması, karşılıklı olarak her iki telefonda da yüklenmesine bağlıdır. Uygulama sizin telefonunuza ve takip edeceğiniz bireyin telefonuna yüklenmelidir. Sistemin kusursuz çalışması için, her iki telefonda da yüklü olduğundan emin olmalısınız. Yükleme işlemi her iki telefona da sağlandıktan sonra, uygulamayı telefon rehberiyle senkronize etmeniz gerekir. Bu işlemin ardından, uygulama arayüzünde uygulamayı yükleyen kullanıcıları görmeniz sağlanır.

Bu sistemin çalışmasında en güvenli olan, size gelen bildirimlerin gerçek zamanlı olmasıdır. Uygulama, takip işlemini sürekli sağlamaktadır. Konumda herhangi bir değişiklik olduğunda, anında size bilgi iletmektedir. Eğer o anda müsait olmazsanız, konum geçmişi bölümünden verileri kontrol edebilirsiniz.

Find Loca'nın avantajları nelerdir?

Find Loca, sıradan bir numaradan konum bulma uygulaması değildir. Telefonlara hızlıca yüklenen bu sistem, pratik kullanım özelliğine sahiptir. Takip sistemi çalışırken, telefonunuzda güvenle diğer işlemleri yapabilirsiniz. Telefonda herhangi bir ağırlaşma ve sistemi yavaşlatma durumu yaşanmaz. Bu, Find Loca'nın en beğenilen özellikleri arasında yer almaktadır.

Bu uygulama özellikle çocuk sahibi kimseler için avantajlar sağlamaktadır. Çocukların gün içerisinde nerede olduğu, neler yaptığı çoğu zaman net şekilde bilinmez. Uygulama, onların okulda veya evde olduklarını size göstermektedir. Eğer okulda veya evde değilse, uygulama sayesinde onların konumunu harita anında tespit edebilirsiniz.

Bu uygulamanın bir diğer avantajı da telefonları çalınmaya karşı korumasıdır. Çalınan bir telefonun yerinin belirlenmesine yardımcıdır. Bu sayede hem aile bireyleriniz hem de telefonlarınız güvende olabilir. Yaşlı ve Bakıma Muhtaç Aile Bireyleriniz Güvende Olsun

Find Loca, yalnızca çocukların takibi için kullanılmamaktadır. Günümüzde bu uygulama sayesinde bakıma muhtaç olan herkesin güvenliği sağlanmaktadır. Alzheimer hastaları, zihinsel engelli kimseler, bilinçsiz şekilde sokağa çıkabilir. Yanlarında kimse olmadan dışarı çıkan bu hastalar, kaybolabilir. Başlarına kötü şeyler gelebilir. Günümüzde bu tür olaylar sıkça yaşanmaktadır. Ancak uygulama, tüm bu olumsuzlukları engellemeyi sağlamaktadır. Uygulamayı dilediğiniz aile bireyinin telefonuna yükleyerek, onları güvende tutabilirsiniz

Find Loca, çalınan telefonu bulma ve kayıp telefonun yerini bulmak için kullanılabiliyor. Ek bilgi konum bulma uygulaması ücretsiz değil.  

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 19:38