iPhone 11 Pro Max çizme ve ısıya dayanıklılık testi

iPhone 11 dayanıklılık testleri devam ediyor. Cam ve düşmeden sonra şimdi ise ekran çizilme ve ısı testlerine giren Pro Max ne kadar dayanıklı?

iPhone 11 Pro Max çizme ve ısıya dayanıklılık testi
müşteri hizmetleri

Lansmandan çok kısa süre sonra satışı yapılan iPhone 11 serileri için dayanıklılık testeleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cam dayanıklılık test yapılan modeller için şimdide çizilmeye dayanıklılık ve ısıya dayanıklılık testi uygulandı.

Dayanıklılık testleri birer bire yapılırken iFixit' in iPhone 11' i parçalara ayrıdığını gördük. Kullanılan parçaların ne kadar kaliteli olduğu veya olmadığı gözler önüne serildi.

Yayınlanan testler yüksek paralar verilip alınacak modellere ışık tutuyor. Sorulacak bazı soruların cevabını bu test videolarında bazen bulabiliyorsunuz.

iPhone 11 ekran çizilme testi

En önemli testlerden biri ekran testi. Her yeni cihaz kullanıcısının kabusu. iPhone 11 Pro Max ekran çizilme testinde ilginç tespitleri bulacağınız videoyu kesinlikle incelemenizi öneririz.

Çoğu yeni modellerin ekran dayanıklılık seviyesi 5 olarak biliniyor. Yeni iPhone' da 6 seviyeden başladığını belirtelim.

Cam' ın arka yüzeyi çizilmesi için standart olan bıçak yerine bir level atlayarak tornavidaya geçiş yapıldı. Bu da daha dayanıklı olduğunu gösteriyor. Her ne kadar geçtiğimiz günlerde yere düşme testinden tam not alamadıysa da çizilmeye karşı daha dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz.

iPhone 11 Pro Max yan kısımlarının her zaman ki gibi dayanıklı olmadığını söyleyebiliriz. Bıçakla kolayca soyabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max ateşe dayanıklılığı

Çakmak kullanılarak yapılan ısı testinde hafif lekeler görüldü. Kamera lenslerine baktığımızda bıçak darbelerinden az etkilendiği görülüyor. Tabi tornavidan geçince o kadar dayanamadığını görmekteyiz.

İlgili video www.youtube.com/embed/7jD5Gkh4K34

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 19:35
müşteri hizmetleri