iPhone 11 Türkiye fiyatı belli değil ama tarihi belli oldu

iPhone 11 Türkiye satışının yapılacağı tarih belli oldu. Resmi sitesinden yapılacak satış için 18 Ekim olarak belirlendi. Şu an en merak edilen iPhone 11 fiyatı oldu.

iPhone 11 Türkiye fiyatı belli değil ama tarihi belli oldu
müşteri hizmetleri

A13 işlemcisi ile yeni iPhone' lar yüksek performansla kullanıcılarını bekliyor. Tasarımda büyük bir değişim görülmeyen modellerde arkada iki ve üç kamera ile ön planda oldu.

Eylül' ün 10' dan itibaren çıkışı yapılan iPhone 11 serisinin Türkiye satış tarihi belli oldu. Daha doğrusu Apple' ın web sitesinde satışa çıkacağı tarih. 

iPhone 11 tanıtımı ve fiyatı uzun süre gündemde kaldı. Şu aralar yavaş yavaş satışa çıkacağı ülkeler belli oluyor. iPhone 11, Pro ve Max Türkiye' de çıkış tarihi Ekim' in 18' i olarak duyuruldu.

Apple' ın geçen yıl Çin pazarından umduğunu bulamamasından dolayı buraya özel model çıkarma düşüncesi gündeme gelmişti. Malum Çin dünyanın en kalabalık ülkesi ve tüm şirketlerin önem verdiği bir yer. Merak konusu yeni çıkan iPhone' lar bu ülkede nasıl bir tepki alacak?

iPhone 11 fiyat beklentisi

Parası olan için her zaman ön sipariş veya sonradan sipariş pek önemli olmuyor. Hemen alayım mantığıyla yaklaşıldığından ve ilk olanlardan olayım olayı ağır basabiliyor. Ülkemizde dolar kurunun yüksek olması nedeniyle aşırı bir talebin olmayacağını düşünüyoruz.

iPhone 11 Türkiye fiyatı duyuruldu mu? Resmi olarak bir açıklama yapılmadı. Ama söylentilere göre ön sipariş Türkiye için yaklaşık fiyatlar iPhone 11 8000, Pro 11000 ve Max için 12000 civarı.

iPhone 11 Türkiye fiyatı belli değil ama tarihi belli oldu

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 14:12