iPhone 12 Mini ve Pro Max taksitli fiyatı

Apple' ın yeni telefon modelleri Türkiye' de satışa çıktı ve şu an ön siparişle talep alınmakta. iPhone 12 taksitli fiyatları içinde operatörlerin sitelerine bakmanız gerekiyor.

iPhone 12 Mini ve Pro Max taksitli fiyatı
müşteri hizmetleri

COVID gelgesinde kalan Apple' ın yeni iPhone modeli ülkemizde satışa çıktı. 4 Modelle satışa sunulan cihazlarda farklı fiyatlarla dikkat çekmekte. Fiyat aralığı birbirine yakın olan modellere ek olarak birde yüksek performansa sahip bir model listede.

Son yıllarda kur yüksekliği nedeniyle neredeyse tüm cihazların fiyatı bir iki kat arttığı bu zamanda Apple şirketin yine yüksek fiyatlarda modellerini tanıttı. Tabi ülkemizdeki vergi diliminin yüksek olması bunun temel nedenlerinden biri olsa da yine de çıkardığı çoğu ürünü yurt dışında da normal cihazlara göre yüksel fiyat aralığında satılmakta.

Öncelikle Mini modellerin fiyat bilgilerini bakalım:

  • iPhone 12 Mini (64 GB) 9999 TL
  • 128 GB modeli 10499 TL
  • 256 GB ise 11499 TL' den satışta.
  • Gelelim diğerlerinden daha performansı olan modele yani iPhone 12 Pro Max 16.999 TL. (256 GB olanı 17999 ve 512 GB ise 19.999 TL)

Yeni modellerden birini almak isteyenlerin özellikle taksitli şekilde tercih edenler için ne yazık ki çoğu e-ticaret sitelerinde peşin fiyata satılmakta. Ama operatörlerde taksit seçeneklerinin olduğunu belirtelim. Şu an için Turkcell 3 taksitle ve 150 TL bonus hediyesiyle satışta. Büyük ihtimal fatura üzerine taksitlendirme kampanyaları da çıkabilir. Türk Telekom ve Vodafone gibi operatörlerin resmi web adreslerinden bu şekilde olan kampanyaları takip edebilirsiniz.

 iPhone 12 Mini ve Pro Max taksitli fiyatı

müşteri hizmetleri