iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu!

09 Eylül 2014 tarihi itibariyle uzun süredir beklenen iPhone 6 ve iPhone 6 Plus tanıtıldı. Yaklaşık 2 saat süren ve her dakikasında heyecanlandıran Apple‘ın yeni lansmanı sonrası, bir çok kişi ya hayal kırıklığı yaşadı yada beklentilerine karşılık aldı. Şüphesiz akıllı telefon pazarının oluşumuna sebep olan Apple’ın iPhone telefonları, bu her yıl daha büyük beklentilerle alıcılarının karşısına çıkıyor.

Andronova

Dünkü lansmanda açıklanan, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus‘ın Amerika satış tarihi olarak 19 Eylül 2014 denildi ve 199$‘dan başlayan fiyatlara satılacağı söylenildi. Aynı tarihte Kanada, İngiltere, Fransa, Hong Kong, Almanya, Singapur, Avusturalya ve Japonya’da satışa sunulacak olan iPhone 6’nın diğer ülkelerdeki fiyatlarının ne olacağı is henüz netlik kazanmadı.

Ülkemiz kullanıcıları ise fiyat ve satış tarihi konusunda bilgiler Apple’ın resmi Türkiye sitesinde yayınlandı.

Buna göre 26 Eylül 2014 tarihinden itibaren Türkiye’de Apple mağazalarından alabileceğiniz iPhone 6’nın Türkiye fiyatı 2349TL‘den, iPhone 6 Plus’ın fiyatı ise 2649TL‘den başlayacağı belli oldu.

iPhone 6 Türkiye fiyatı:
iphone-6-fiyati

iPhone 6 Plus Türkiye fiyatı:
iphone-6-plus-fiyati

Çok yakında yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için hem kendi arasında hem de üst düzey Android telefonlarıyla karşılaştırmalarını yayınlayacağız.

Andronova