iPhone 7 ekran videosu çekme

Apple' ın iOS 11 sürümü bazı yenilikler ve sorunlarla geldi. Donma, erken pil / şarj bitmesi ve wi-fi sürekli açık kalması gibi. Ama bazı önemli yeniliklerde yer almakta. Örnek ekran videosu!

Andronova

Apple iOS 11 cep telefonlarda ekranın videosunu almak için yani çekmek için kendi uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama gerçekten çok kullanışlı. Bizde aşağıda bu özelliğin kısayolunu nasıl ekleyeceğinizi göstermek için kısa bir ekran videosu çektik.

iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X telefon modellerinde ekran videosunu çekmek için ek bir uygulama gerekmemekte. iOS 11 işletim sistemi sürümünde denetim merkezinden bu özelliği ekleyebilirsiniz.

iPhone ekran videosu çekme

iPhone ekran kaydı alma özelliğini açma: Ayarlar / Denetim merkezi / Denetimleri özelleştir / Ekran kaydı simgesinin yanındaki + simgesine dokunun. Ekran kaydı yukarıya eklendiyse işlem tamam. Artık ekranı aşağıdan yukarıya kaydırdığınızda bu özelliği görebilirsiniz. Çok kolay yoldan ekran videosunu çekebilirsiniz. www.andronova.net

iPhone 7 ekran videosu çekmeiPhone 8 ekran videosu çekmeiPhone 6 ekran videosu çekmeiPhone 6s ekran videosu çekme

Ekran kaydı özelliğini açma adımlarına resimli olarak yer verdik. Aşağıda ise örnek olarak aynı adımları video olarak çektik. Tüm sorunlarınız için yorum bırakabilirsiniz.

iPhone ekran kaydı açma videosu


Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 12:41

Andronova