iPhone 8, Plus ve iPhone X Edition isimleri yanlışlıkla mı paylaşıldı

Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X Edition, iPod Touch 7. nesil, Watch 3 ve 2017 Apple TV adlarının geçtiği bir açıklama yazısı yayınlandı. Haberle ilgili henüz bir yalanlama gelmedi.

Andronova

ABD kredi kartı şirketlerinden Discover, Apple’ nın akşam tanıtacağı ürünlere yanlışlıkla yer verdiği haberleri gündemde yerini aldı. Haber hakkında Apple tarafından bir açıklama gelmezken yeni iPhone isimleri belli oldu diyebiliriz.

Discover, tanıtımdan 1 gün önce yayınladığı yazıda bazı yeni Apple ürünlerine yer verdi. En dikkat çekenleri ise iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X Edition oldu. Malum günlerdir iPhone 8 mi iPhone X mi yoksa her ikisi de mi olacak haberleri netleşti.

Şimdi akıllarda bir soru dolaşıyor acaba bu yanlışlıkla yayınlanma meselesi kasıtlı mı yoksa gerçekten dedikleri gibi mi! Tabi Apple lansmana kadar her hangi bir açıklama yapmayacağı kesin.

iPhone 8, Plus ve iPhone X Edition fiyatı

iPhone 8, Plus ve iPhone X Edition fiyatı

Apple, üç yeni iPhone modelini tanıtmasına saatler kaldı. Acaba üç modelinde Türkiye satış fiyatı ne olacak? Tahmini ABD iPhone satış fiyatı 1000 – 1200 dolar arası. iPhone 7 satış fiyatı baz alınırsa tahmini 5 – 6 bin TL arası olması bekleniyor.

Bakalım iPhone 8 ve iPhone X özellikleri için yapılan tahminler doğru çıkacak mı?

Bu yıl dikkat çeken bir başka Apple haberide çerçevesiz iPhone ekran modeli. Eğer bu haber doğruysa sonra ki iPhone modellerinde home tuşu gidebilir. Başka bir iddia ise wireless şarj özellikli cihazlar ve AMOLED ekrana geçiş.


Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 13:50

Andronova