iPhone 8 zil sesi yapma iPhone 8 müzik yükleme

iPhone 8 zil sesi yapma müzik yükleme nasıl yapılır? iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X telefon modellerinde mp3 zil sesi olarak yapma ve mp3 müzikleri telefona nasıl atılır görsel anlattık.

Andronova

Apple’ nin hemen hemen tüm iPhone modellerinde zil sesi yapma ve telefona müzik atma işlemi aynıdır. Yani aynı programlarla iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7 / Plus ve iPhone 8 / iPhone 8 Plus / iPhone X telefonlara atabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları yapamadıysanız yardım için yorum bırakabilir ya da önerdiğimiz Teknoloji hattını arayarak uzaktan destek hizmeti ile müşteri hizmetleri temsilcisine güvenli şekilde işlem yaptırabilirsiniz. 

iTunes programı ile iPhone 8 telefona müzik yükleme

Windows veya Mac bilgisayardan iTunes programını çalıştırınız. USB kablo ile iPhone telefonunuzu bilgisayara bağlayınız. Sol tarafta “Aygıtlar” da yer alan “Liste” seçeneğini tıklayıp sol tarafta açılan müzikler bölümüne bilgisayardan seçtiğiniz müzikleri sürükleyip bu alana bırakınız. 

iPhone 8 zil sesi yapma müzik yükleme

iTools ile iPhone 8 zil sesi yapma

iTools yazılımı ile mp3′ leri zil sesi yapmak için “Ring maker” seçeneğine giriniz. Set as end seçeneğinden müziği 40 saniye olarak ayarlayıp “Save to local” butonuna tıklayınız. 40 Saniye olarak ayarlamamızın nedeni 40 saniyenin üstündeki müzikler zil sesi olarak seçilemez.

Zil sesi olarak ayarladığımız müziği bilgisayarın masaüstüne kayıt ediniz. Sonra üst tarafta bulunan “Music” yazısına tıklayıp zil sesini atacağınız bölümü açınız. Sonra masaüstüne kayıt ettiğiniz müzik dosyasını sürükleyip açtığınız alana bırakınız. www.andronova.net

iPhone müzikleri zil sesi yapma nasıl yapılır?

iPhone 4s 5s 6s zil sesi ve müzik yükleme nasıl yapılır

iphone telefona müzik mp3 atma programı indir

iphone telefona müzik mp3 atma programı indir

Not: Zil sesi için 40 saniye olarak ayarlayınız. 

iTools programı ile iPhone 8 zil sesi yapma ve müzik atma

iPhone cep telefonda mp3 zil sesi yapma ve mp3 müzikleri telefona atma videomuz ile sorunsuz işlem yapabilirsiniz. 

iTools ve iTunes programları ile iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X müzik atma ve zil sesi yapma işlemini yapabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 19:05

Andronova