iPhone mesaj sorunu için iOS 11.2.6 çıktı!

iPhone telefona atılan bir mesajla telefon çöktü. Görülen bir hata Telugu dili ile gönderilen mesaj cihazın kilitlenmesine ve Whatsapp, Facebook Messenger, SMS mesajlara girişi engelledi.

Andronova

Apple‘ ın mesajlarla ilgili sorunu Hindistan Telugu karakter sorunu ile devam etti. Sanırım çok fazla şikayet alan Apple, bugün iOS 11.2.6 güncellemesini yayınladı.

iPhone mesajla kilitlenme ve uygulama sorunu neydi? Kısaca iOS 11.2.5 sürümünde görülen açık gibi bir durum iPhone’ a atılan bir mesajla telefonun çökmesine neden oluyor. Facebook Messenger ve Whatsapp girilmiyor

iOS mesaj sorunu şaka kurbanlarını arttırdı. Mesajla çöken telefonlara yenileri eklenince Apple’ tan acil yeni güncelleme geldi. Bu sorunu duyan bazı kullanıcılar şaka bahiyetli mesajlar atınca iş çığrından çıktı.

Sorun belki iOS 11.2.6 ya da iOS 11.3 güncellemesi ile çözüleceği gündemdeyken hızlı bir şekilde iOS 11.2.6 ile sorun çözüldü.

iPhone mesaj sorunu için iOS 11.2.6 çıktı!

iOS 11.2.6 destekleyen telefonlar

iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s


Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 15:56

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın