iPhone SE 2 yeni bilgiler yayınlandı

Apple firmasının küçük ekran kategorisinde piyasaya çıkaracağı iPhone SE 2 modeli ile ilgili yeni bilgiler internete sızdı. Detaylar haberimizde…

Andronova

Apple firmasının 4 inçlik ekrana sahip modeli olan iPhone SE’nin ikinci versiyonunu piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. iPhone SE modelinin ikinci nesili ile ilgili yeni bilgiler internte düşmeye devam ediyor.

iPhone SE 2 ile ilgili yeni iddialar intenete sızdı. Artık telefonlar çıkmadan bir çok haber internete düşmektedir. Bu iddiaların bir çoğuda içeriden bir yetkili tarafından veya bir çalışan tarafından sızdırılmaktadır. Bu haberimizde de yayınlayacağımız iddia çok güvenilir kaynak diye internet sitelerinde yer aldı. 

iPhone SE 2 için yeni bilgiler yayınlandı

iPhone SE 2 yeni bilgiler yayınlandı

Yeni gelen söylentilere göre iPhone SE modelinde kablosuz şarj desteği olacak.  

Apple firması küçük ekran seven kullanıcılar için orta segment grubunda iPhone SE modelini ilk olarak 2016 yılında piyasaya çıkardı. iPhone SE modeli 2016 yılında satış olarak ciddi bir başarı yakaladığını söyleyebiliriz. Apple firmasının 2018 yılında ikinci neslini çıkaracağı bu modeli ile ilgili son ayalarda bir çok iddia yayınlandı.

iPhone SE 2 ile ilgili şuan çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Bir çok iddia internette yer almakla beraber Apple konusunda tutarlı bilgiler paylaşan kişiler henüz bu model hakkında elle tutulur bir bilgi paylaşmadılar. iPhone SE 2 modeli güvenilir bir kaynaktan edinilen bilgiye göre iPhone 8 modelinin önemli bir özelliğini barındıracak.

iPhone SE 2 modelininde arka kapak kısmının tamamen cam olacağı ayrıca kablosuz şarj özelliği bulunacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca bu telefonda Apple A10 Fusion işlemcisini kullanacağı gelen bilgiler arasında yer almaktadır.


Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 15:03

Andronova