iPhone tanıtım tarihi 12 Eylül

Apple' nin merakla beklenen yeni iPhone telefonu için yeni gelişmeler var. Önemli bir kaynağa göre her hangi bir sorun çıkmazsa iPhone 8 tanıtım tarihi 12 Eylül 2017.

Andronova

TechCrunch sitesinin yaptığı habere göre iPhone 8′ in tanıtım tarihi netleşti. Uzun zamandır çıkmaya hazırlanan yeni iPhone bir türlü çıkamamıştı. Hatta gecen yıl çıkacağı yönünde haberler dolaşmaktaydı. Sonrasında bazı donanımsal eksikliklerden ve geliştirme aşamalarının tamamlanmamasından dolayı çıkışı ertelenmişti.

Apple, iPhone 8 dışında önemli 3 ürünü tanıtması bekleniyor. Söylentilere göre iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleri de tanıtılabilir. 

Şu ana kadar iPhone 8 için net olmayan bazı özelliklerine geçtiğimiz günlerde yer vermiştik. Merakla beklenen özelliklerinden ekran boyutu, menü tuşu ve OLED erkan özelliği.

Yeni cihazın tanıtımı Apple Park’ ta Steve Jobs Tiyatrosu olarak düşünülüyor. Tanıtım yeri ile ilgili her hangi bir sorun yaşanırsa Bill Graham Civic Auditorium olarak değişebilir. Tahmini tanıtımdan 10 gün sonra cihaz satışa çıkabilir. 

iPhone tanıtım tarihi 12 Eylül

Olası iPhone 8 fiyatı ne kadar olacak? 

Sızıntılara göre yurtdışı iPhone 8 fiyatları 1000 – 1200 dolar arası. Tahmini Türkiye satış fiyatı 5000 TL’ yi bulur diye düşünüyoruz. Bakalım iPhone 8 bu yıl satışa çıkabilecek mi? İnşallah son anda bir değişiklik olup 2018′ e aksamaz.

Andronova