iPhone telefonda iki WhatsApp hesabı kullanma 2 uygulama yükleme

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7 telefonlarda ikinci bir WhatsApp uygulaması nasıl yüklenir? Bir telefonda birden fazla WhatsApp nasıl kullanılır kurulur? Çoklu WhatsApp kullanma!

Andronova

iPhone cep telefonda çoklu WhatsApp kulanılabilir mi? WhatsApp çoklu kullanma programı var mı? Birden fazla WhatsApp kullanma. Bir telefonda birden fazla WhatsApp kullanılabilir mi? Telefonda çoklu WhatsApp kullanma.

iPhone telefonlar ülkemizde en çok kullanılan telefon modelleridir diyebiliriz. Bu telefon modellerinin özellikle ön plan açıkan özelliği güvenlik ve dışarıdan uygulama yüklemeye kapalı olmasıdır. Bundan dolayı istediğiniz her uygulamayı iPhone modellerine yükleme yapamayabilirsiniz. İşte bu haberimiz de bu sorundan kaynaklı yaşanan bir problemi çözmeye çalışacağız.

Her uygulama yükleyebilmemiz için neler yapabiliriz, bu haberin konusu olan ikinci whatsapp uygulamasını bu modellerde nasıl kullanabiliriz ? İlk önce iPhone telefona istediğiniz her uygulamanın nasıl yüklenebileceğini anlatalım.

Bu sorunun çözümü bir çok kullanıcı tarafından aslında bilinmektedir. JB dediğimiz işlme ile bunu sağlayabilrisiniz. Kullandığınız iOS sürmüne göre JB’ler yayınlanmaktadır. Bu işlem ile ilgili detaylar google de arattığınızda karşınıza gelecektir.

Bundan dolayı kolay bir işlem olan JB’yi anlatmadan hemen yazımızın ana konusu olan ikinci whatsapp uygulamasını nasıl yükleyeceğinizi anlatalım;

iPhone telefona ikinci WhatsApp uygulaması yükleme

iPhone telefonda iki WhatsApp hesabı kullanma 2 uygulama yükleme

iPhone telefonda iki WhatsApp hesabı kullanma 2 uygulama yükleme

telefona ikinci WhatsApp uygulaması yükleme

İlk olarak iPhone telefonunuzu JB’li hale getiriniz. Daha sonra JB’li olan iPhone telefonunuza appduplicator uygulamasını kurunuz. bu uygulamayı yine internette bulabilirsiniz. Son olarak ise whatsapp uygulamasını kurunuz. Bu kurulumu istediğiniz kadar yapabilirsiniz. 2, 3 whatsapp uygulaması telefonunuzda yer alabilir.

Alternatif olarak Parallel Space uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamalarla aynı zamanda Instagram ve Facebook‘ ta aynı anda iki hesabı kullanabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 01:28

Andronova