iPhone’dan Mangaldaki Etlerin Kontrolü Bu Ürünle Mümkün

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple aksesuarları ve 3.parti donanımları tek kelimeyle muazzam bir noktaya doğru ilerlemektedir. iPhone’lar için birçok geliştirici birçok ürünü bizlere sunuyor bunların içinden en işe yarayanları ise kamera lensleri ve arka kapaklardır. Bizde sizlere bunlarla ilgili gelişmeler ve yeni ürünler oldukça bilgi vermeye çalışıyoruz.

teknik destek

Bu gün size çok ilginç bulduğumuz bir ürünü tanıtmak istiyoruz. Bu ürün mangala düşkün kişiler için geliştirilmiş özel bir sıcaklık ölçen sensör. Bu sensör aslında endüstriyel olarak kullanılan ve ismine PT-100 denilen özel bir ısı ölçer. Bu ısı ölçeri girişimci arkadaşlarımız farklı bir tasarım ile birleştirerek bizlere sunmuşlar.

Bluetooth yoluyla batırılan yerdeki sıcaklığı anlık olarak LG televizyondan, Pebble akıllı saatten ve iOS yüklü cihazlarımızdan kontrol edebiliyoruz. Bu ürünlerin üst versiyonları için çalışan gurubun elektrikli ocakların uzaktan kapatılması ile ilgili de çalışmaları KickStarter projesi dahilinde devam etmektedir.

6d999bff233d7e3105c4fe576371632c_large ff3e26857873d1ad8c175512f12ee463_large

Farklı boyutlarda ve farklı kampanyalarla satılan bu ürünlerin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!