iPhone’la Çekilen En Güzel Fotoğraflar

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone’nun her dönemi ve her modeli özellikle kamera performansı konusunda sektöre büyük bir ilerleme kaydettirmiş bir üründür. 5 lens ile tanıtılan iPhone 5’ten sonra tüm kamera üreticilerinin bu yolu hatta 6 lensli modelleri tanıtmasına yine Apple sebep olmuştur. iPhone 5S ile tanıttığı SloMo özelliği ile 720p video kaydını 120 kar/saniye hızlarında yavaşlatarak kaydetmesi o döneme kadar yapılmamış bir özellikti.

teknik destek

LED flaşlrın bembeyaz fotoğraf çekimlerini ise çift renkli LED teknolojisi ile absorbe eden Apple’ın iPhone 6’da ise 2 farklı ışığı tek bir LED ampulde verebilen teknoloji üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Çift LED teknolojisini geçtiğimiz yıl Eylül ayında tanıtan Apple’ı bu gün çıkan amiral gemilerinin henüz takip ettiğini görürken Apple’ın bu teknolojiyi bırakması ise ayrı bir ironi değil mi?

kK0_OVn_uxA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kamera konusunda her zaman yenilikçi ve gelişimci olan Apple, iPhone 5S ile çok farklı bir boyuta ulaşmıştr. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S5, Galaxy Note 3 ve iPhone 5S ile düşük ışık çekimi yaptık. Bu testleri size yakında yayınlayacağız ama iPhone 5S’in performansına gerçekten çok şaşıracak ve bu fotoğraflarda kesin hile var diyeceksiniz.

iPhone Fotoğraf Ödülleri her yıl dünya üzerinde yapılan ve 70 farklı ülkeden iPhone kullanıcılarının katıldığı bir organizasyondur. 2014 yılı henüz bitmedi ama yapılan yarışmada iPhone ile 2014 yılında çekilmiş en güzel fotoğraflar seçildi. İşte o müthiş fotoğraflar.

Hayvanlar kategorisinde bu yavru bir tilki birinci oldu.

Fox-iPhone-Photography

Manzara kategorisinde ise

Julio-Lucas

Mimari birincilik

Screen-Shot-2014-06-10-at-9.48.23-PM

Yemek kategorisinde

Screen-Shot-2014-06-10-at-9.53.23-PM

Macro çekim mdounda ise aşağıdaki fotoğraf birinci oldu.

Jenny-Anderson-Photo

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir