iPhone’nunuzun Kamerasını Profesyonelleştirin

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone ile en çok yapılan şeylerden biri kuşkusuz fotoğraf çekmektir. Fotoğraf çektikten sonra bunu düzeltebileceğimiz ve sosyal medyada paylaşabileceğimiz onlarca program var. Fakat bu programların çoğu fotoğrafların çözünürlüklerini değiştiriyor ve resmin genel kalitesi düşüyor. Bundan dolayı da özellikle iPhone’lar için geliştirilen kamera kitleri çok işe yarıyor.

Piyasada bir çok kamera aksesuarı bulunmakta ama bunların fiyatları bu tanıtacağım kamera kitine göre oldukça pahalılar; bende bu yüzden sizler için sadece 23,99 dolar fiyatla satılan 3 in 1 kamera setini tanıtıyorum. Ürün Black Friday kapsamında indirimli olarak satılıyor. Ürünün teknik detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 adet kamera apartını kısaca tanıtmak gerekirse biri 180 derecelik geniş görüş açısına sahip bir lens. Son günlerin modası balık gözü içinde bir lens bulunuyor. Benim en çok önemsediğim ise makro çekim. Makro çekim içinde bir lens bulunan bu kitin nasıl işlediğini merak ediyorsanız lütfen videoyu izleyin. Kamera lensleri iPhone 4/4S/5/5S için kullanılabiliyor. Telefonun kamerasına mıknatıs yoluyla yapışan lenslerin 200 TL ye satılan lenslerden hiç bir farkının olmadığını da rahatlıkla söyleyebilirim.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!