iPhonenuzu Shapematic ile 3D Tarayıcıya Dönüştürün

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefonlarımız ve bunların donanımları günlük işlerimizde zaman zaman bizlere yardımcı olabilmekte. Kamerayı kullanarak uzunluk ölçümleri, GPS sinyalleri ile navigasyon hizmetleri, Galaxy S5 ile birlikte kalp hızı ölçümü gibi birçok farklı konuyu cep telefonlarımızdan yapabilmekteyiz. Android 4.3 sonrası Nexus cihazlar ile birlikte bizlere farklı bir panorama modu sunulmuştu. VR panorama modu ile bir mekanın sadece belli bir düzlem içinde değil sanki bir cam küre içindeymiş gibi görüntüleyebilmemize olanak sağlıyordu.

teknik destek

iPhone 4S ile birlikte Apple sanki kendileri bulmuş gibi panorama fotoğraf özelliğini öne çıkartmıştı. Bu modun çok uzun zamandır telefonlarda olduğu hatırlatalım. 2000’li yıllarda kullandığım K750i modelinde bile panorama modunun olduğunu hatırlıyorum. VR panorama kendi dalında bambaşka bir yeniliği bizler sunmuştu. Bilmeyenler için VR Panorama ne işe yarar dilerseniz aşağıdaki videodan birlikte izleyelim.

QTgTw2yDZSo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Bu gün size tanıtacağım iOS programı Shapematic ise VR panoramanın farklı bir yolunu bizlere sunuyor. Bir objenin değişik açılardan fotoğrafının çekilerek 3 boyutlu hale gelmesini sağlayan bu program 0,99 dolar fiyat etiketiyle mutlaka sahip olunması gereken bir program. Programı indirmek için buraya tıklamanız yeterli. programın ne işe yaradığını merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin.

kmb5BcBZhdM” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: idownloadblog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!