İşte Karşınızda iPhone 6!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Uzun süren bekleyiş artık bitti. Apple’ın 9 Eylül’de resmen açıklaması beklenen iPhone 6’nın ilk resmi görüntüsü basın etkinliğinin aksine, Apple’ın en büyük ortaklarından biri olan China Telecom tarafından yayınlandı. Yanlışlıkla mı oldu henüz bilinmiyor fakat Çin’in en büyük mobil operatörü resmi Weibo (mikroblog sitesi) hesabından iPhone 6’ya ait bir görüntü paylaştı. Tabii ki görüntü kısa süre içerisinde kaldırıldı.

Andronova

Kısa süre önce yayınlanan ve sizlere duyurduğumuz iPhone 6’nın final tasarımı görüntülerine benzer bir tasarım sergilediği anlaşılan iPhone 6’nın arka yüzeyi  iPhone 3G, 3GS ve 5C’de olduğu gibi tek parçadan oluşacak. Güç butonu yan tarafa alınan cihazın yan bölüme konumlandırılan fiziksel butonlarında da değişim söz konusu.

iPhone 6’da 4.7-inç büyüklüğünde 1704 x 960p çözünürlüklü ekran, 2.0GHz frekans hızında çalışan A8 işlemci, iOS 8 işletim sistemi, NFC çipi, 1.810mAh kapasiteli pil ve 1GB RAM’in yer alması bekleniyor.

11

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın