İşte Karşınızda Samsung Galaxy S6!

media 13734

İki gün önce Samsung tarafından yayınlanan 4’üncü kısa tanıtım filminde gerçek hatlarıyla ortaya çıkan Samsung Galaxy S6’ya yönelik beklentiler o kadar yükseldi ki, en ufak bir gelişme dahi önemle karşılanıyor. Ancak şimdiki haberimiz ufak değil, tam aksine büyük bir haber. T-Mobile, 1 Mart tarihinde duyurulacak Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için satış yapılacağı sayfadan Samsung’un yeni amiral gemisinin görselini paylaştı.

Andronova

T-Mobile’in “Galaxy S6’nın 1 Mart’taki tanıtımından sonra tekrar gelin” dediği sayfada paylaşılan görselin, bazı kişiler tarafından yeni Galaxy S6 olduğu söylense de, daha çok her iki tarafı da kabivisli Samsgun Galaxy S6 Edge modeli olduğu görüşü hakim.

Daha önce sızdırılan bilgilerde Galaxy S6’nın kasası iyice netleşmiş ve herhangi bir kavisli ekranın olmadığı görülmüştü. Bu sebeple T-mobile’in paylaştığı görseldeki cihazın Galaxy S6 Edge olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Peki siz, sızdırılan bilgiler ve yayınlanan görseller ışığında, yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge hakkında ne düşünüyorsunuz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın