İşte Kavisli Ekrana Sahip LG G Flex [video]

media 16311

zira LG’nin de G Flex adında kavisli OLED ekrana sahip bir telefon üzerinde çalıştığı iddia ediliyordu. Hatta bir süre önce telefona ait bazı basın görselleri internet ortamına düşmüştü.

Andronova

Arjantin menşeli telefenoticias sitesi ise LG G Flex’in ayrıntılı ve daha net görsellerinin yanında 46 saniyelik kısa bir inceleme videosu da yayınladı. G Flex beklenildiği gibi 6-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü OLED ekrana sahip olacak.

2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinin güç vereceği telefonda LG G2’nin tasarım izlerini görüyoruz. Ön bölümün neredeyse tamamını OLED ekran oluştururken, fiziksel yapı sunan güç ve ses tuşları arka bölümde kameranın altına konumlandırılmış.

Yukarıdan aşağıya doğru bir kavisin verildiği telefonun donanım detayları şu an sadece bunlarla sınırlı ancak telefonda en 3.000mAh kapasiteli bir pil bekleniyor. Daha büyük kasa ebatları dikkate alındığında LG G2’deki 3.000mAh’lik pilin daha fazlası karşımıza çıkacaktır. Telefonda ayrıca 13MP çözünürlüklü kamera yer alacak.  LG’nin OLED ekrana sahip ilk telefonu olma özelliğini gösterecek olan G Flex önümüzdeki aydan itibaren ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak.

Telefonla ilgili inceleme videosuna ve fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz.

5qTQ4xa1oRc” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

2

3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın