İşte Yeni Android 5.1 WiFi ve Bluetooth Değiştirici Butonları [Video]

media 13738

Google’ın son Android şekeri Lollipop’un yeni sürümü olan Andorid 5.1’e yönelik tonlarda yenilik ve düzeltmelerin yer alacağı değişiklik listesi hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Daha önce Android One’ın resmi sayfasında tanıtım resminde ortaya çıkan ve bu sayede doğrulanan Android 5.1 sürümünün, daha sonra geçtiğimiz günlerde Android için önemli yeniliklerin yer alacağı yeni Android 5.1 Lollipop’a yönelik HTC’den Mo Versi 5.1’in Mart ayında geleceğini söylediği haberini yayınlamıştık.

Andronova

Şimdi elde edilen videoda, Android 5.1’deki bildirim çubuğunda yer alan WiFi ve Bluetooth değiştirici butonları yer alıyor. Doğrudan bildiirm çubuğunda mevcut WiFi bağlantı ağınının görüntülenebildiği bu yenilik, aynı şekilde Bluetooth için de bağlantı için mümkün cihazları bildirim çubuğunda görüntülenmesini sağlıyor.

Aşağıdaki videoda Android 5.1’in bildirim çubuğundaki Wifi ve Bluetooth değiştirme butonlarını izleyebilirsiniz.

om8e_o8fI4c” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın