iTools iOS 10 yüklü iPhone modellerini görmüyor ve tanımıyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

iTools uygulaması ile iPhone modellerine herhangi bir dosya veya veri attığımızda telefonu görmüyor neden? iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7 cihazı algılamıyor tanımıyor sorunu!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple markasının ülkemizde en çok satan modelleri olan iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7 telefonlarında yaşanan bir soruna bu haberimizde çözüm üretmeye çalışacağız.

iPhone telefonlar dışarıdan herhnagi bir veri almamakla ünlüdür 🙂 iPhone telefonlarına herhangi bir uygulama kurmak isterseniz iTunes mağazası yani Appstore üzerinden kurmanız gereklidir. Ayrıca yine iOS işletim sistemi yüklü telefonlara herhangi bir resim, müzik, vidyo vb dosyalar atmak bir android telefona göre çokda kolay olmamaktadır.

iTunes ile dosya aktarımından daha kolay olacak yöntemler kullanıcılar tarafından araştırılmaktadır. İşte bu uygulamalardan biride iTools uygulamasıdır. iTools yazılımı ile kolaylıkla istediğiniz resim veya müzük dosyalarınızı kolaylıkla iPhone telefonunuza yükleyebilirsiniz. Buraya kadar iTools programından bahsettikten sonra haberimizin konusu olan iOS 10 yüklü telefonlarda yaşanan sorunu ve çözüm önerimizi anlatmaya başlayalım.

iTools iOS 10 yüklü iPhone modellerini görmüyor ve tanımıyor

iTools iOS 10 yüklü iPhone modellerini görmüyor ve tanımıyor

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple son işletim siistemi olan iOS 10’u bu yıl içerisinde yayınladı. iOS 10, baqzı sorunlarıda peşinden getirdi. İşte o sorunlardan biride iTools programının iOS 10 yüklü telefonları PC’ye bağladığınızda görmemesidir. Sorunumuzu tanımladıktan sonra çözüm önerimize geçelim.

Genel tecrübe bu sorunun çözümü için iPhone modelinize uygun Jailbreak yazılımını indirerek telefonunuzu JB’lemeniz gereklidir. Bu JB işlemindne sonra iPhone modelinize istediğiniz uygulamayı kurabilirsiniz. JB’li olan iOS 10 yüklü cihazınızıda iTools programı PC’de görecektir.  


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 01:18

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak