iTunes hata kodları donanım sorunları

blank

iTunes uygulamasında yaşanan sorunlara çözüm üretmeye devam ediyoruz. Bu seferde iTunes uygulamasında karşılaşılan donanım hata kodlarını sizlerle paylaşacağız.

teknik destek

iTunes uygulaması Apple tarafından  geliştirilen ve iPad, iPhone gibi cihazlarda kullanılan bir uygulamadır. iTunes programı hem Mac OS hemde Windows bilgisayarlar kullanılabilmektedir. iTunes kullanıcılar telefonlarında herhangi bir sorun yaşadıklarında veya yavaşlama oluğunda tekrardan yükleme imkanlarına sahiptirler. bunun dışında bu uygulamayı kullanarak telefonunuzun yedeğini bilgisayarınıza alabilirsiniz. Daha sonra herhangi bir sorundan dolayı yavaşlayan iletim sistemini almış olduğunuz yedek ile yenide yükleyebilirsiniz.

Yedekleme mobil cihazlar için aslına bakarsanız çok önemlidir. Çünkü cihazınızın başına herhangi bir olumsuzluk gelmesi çok kuvvetlidir. Bundan dolayı bazı kişiler için hayati önem taşıyan bu verilerin yedeklenmesi ve korunması çok önemlidir. Bunun için iPhone  kullanıcıları açısından iTunes vazgeçilmez bir uygulamadır.

Ayrıca iPhone telefonu yapısı gereği güvenlik açısından dışa kapalı bir telefondur. iPhone bir şey dışarıdan yüklemek hiç görüldüğü gibi kolay bir işlem değildir. Hele birde zil sesi yapmak isterseniz iki kat daha uğraşmanız gerekmektedir. Bunun için iTunes uygulaması bu sorunları aşmanıza yardımcı olduğu için kullanmasını ve bağlantı ayarlarını çok iyi bilmeniz gereken bir yazılımdır. 

iPhone telefonunuzu iTunes uygulamasına bağladığınızda karşılaştığınız sorunları çözmeye devam ediyoruz.

iTunes donanım hataları

iTunes hata kodları donanım sorunları

Telefonunuza yüklemiş olduğunuz yedeğinizi telefona yüklerken 1, 3, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 40, 53, 56, 1002, 1004, 1011, 1012, 1014, 1667 veya 1669 hata kodlarını alıyorsanız sorununuz yazılımsal değil donanımsaldır. Eğer yukarıda bahsettiğimiz hata kodlarından biri ile karşılaşırsanız yapmanız gerekenler;

  • iTuıne suygulamasının bilgisayarınızla uyumlu olup olmadığını kont ediniz.
  • Telefonnuzda üçüncü parti bir donanım bulunmadığındna emin olunuz.
  • Modeminiiz kontrol ediniz. Herhangi bir engellme var mıdır dşiye.
  • Son olarak ise Tunes uygulamasını kapatıp yeniden açınız.


Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 14:00

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!