Jelly Bean’in İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android‘in yeni versiyonu olduğu kesinleşen 5.0 Jelly Bean hakkında az çok bir şeyler biliyorduk ancak temel olarak ne gibi değişiklikler olacağı hakkında kimsenin bir fikri yoktu. Elbette kimse 2.3’den 4.0’a geçişte olduğu kadar köklü değişikler beklemiyordu ve bu tez bugün Google’ın I/O etkinliğinin uygulamasına ait yeni bir ekran görüntüsü çıkması ile güçlendi.

Andronova

Aşağıda görebileceğiniz görüntüde temel olarak pek bir değişiklik yok ancak Google’ın arama çubuğu ICS’de de şeffaf olmasına rağmen bu yeni görüntüde daha değişik bir biçimde “Buzlu Cam” olarak tabir ettiğimiz camın şeffaflığına daha yakın. Siz de bu görüntünün resmi bir Google görüntüsü olmasına rağmen saatteki yanlışlığı fark ettiniz mi? Hatırladığımıza göre bir gün en son 24 saatti ancak bildirim çubuğundaki saat 25:10’u gösteriyor!

Bu bize Google’ın yeni bir şakası mı yoksa Google bize bir sürpriz yapıp 5.0 Jelly Bean’e ait bu ilk görüntüyü mü yayınladı? Bu sorunun cevabını 27-29 Haziran arasındaki Google I/O konferansında göreceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın