Kaldırılamayan Programları Telefondan Kaldırma

Kaldırılamayan Programları Telefondan Kaldırma
müşteri hizmetleri
Android cep telefonda ve tablette Google Play' den yüklediğiniz bazı uygulamaları kaldıramıyor musunuz ! Sistem uygulamaları nasıl kaldırılır / silinir kaldırmak istiyorum diyorsanız ! Android cihazlarda yüklü uygulamaları, uygulamanın üstüne basılı tutup sürükleyerek çöp kutusuna atabilirsiniz. Yada uygulama yöneticisinden kaldırabilirsiniz. Bazı uygulamaları da virüs kaynaklı veya sistem kaynaklı sorunlardan dolayı kalkmayabiliyor. Bu durum içinde Google Play mağazasından Uninstaller uygulamasını indirerek silinmeyen uygulamaları kaldırabilirsiniz. Bazı programlar malum telefonu ve tableti aşırı yavaşlatabiliyor. Bunların bazıları sistem uygulaması olduğundan kaldıramıyorsunuz. Ama cihazı Rootlama yaparak istediğiniz uygulamayı kaldırabilirsiniz. Rootlama için Root atma yazımızı inceleyebilirsiniz. Uyarı: Cihazınızın garantisi varsa Root işleminden dolayı cihaz garanti dışı kalabiliyor. Detay için cihaz yetkili servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Alternatif olarak kaldırılmayan uygulamaları veya sistem uygulamalarını devre dışı bırakabilirsiniz. Ayarlar > Cihazlar > Uygulamalar seçeneklerinde yer alan "Zorla durdur" ve daha sonra "Devre dışı bırak" seçeneklerini uygulayarak çözüme ulaşabilirsiniz. kaldırılamayan uygulamaları kaldırma,silinmeyen uygulamaları silmek,telefondan kaldırılmayan programları kaldırma,android uygulama silmek apk indir,programları silme kaldırmakAndroid Uninstaller uygulamasının özellikleri: Uninstaller uygulama boyutu 0.11 MB, uygulamayı sd kart taşıyabiliyorsunuz, tek bir tıklama ile kolayca uygulamalara ulaşın, toplu kaldırma seçeneğinden yararlanın, uygulama adını, sürüm notu ve dosya büyüklüğünü görebilirsiniz ve uygulama sıralama modlarına ulaşabilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
funda
funda - 3 yıl Önce

telefonumdan instagram, whatsapp ve facebooku kaldramıyorum. marka samsung galaxy c7

Onur
Onur - 3 yıl Önce

Whatsapp silinmiş mesajları geri getirmek için kaldırıp tekrar yuklemek istedim. Ancak devredişi bırak ve zorla durdur seçenekleri var sadece. Kaldır seçeneği yok. Ne yapabilirim

Bircan
Bircan - 3 yıl Önce

Telefonumun markası nokıa asha 501 whatsap var ama uygulama aclmıyor ve sılınmıyor neyapabılrm?

yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

Arkadaşlar ben kontrolörü yükledim tabletimin kontrolünü ele geçirdi yardım edin ne yapacak acilll

Halis DURAN
Halis DURAN - 4 yıl Önce

Selam size çok teşekkür ederim dün bir uygulama indirdim beyenmedim kaldırayım dedim birtürlü kaldıramadım çok uğraştım arkadaşlara tlf açtım bir yolunu bulamadım aklıma internet geldi aradım sizin sayfanızı buldum kaldırma proğramını indirdim ve meseleyi hallettim sizlere tekrar çok teşekkür ederim işime yaradınız sağolun .