Kırmızı Nexus 5’in Basın Görseli Ortaya Çıktı!

blank

Google‘ın 5. referans akıllı telefonu Nexus 5’te daha önceki Nexus cihazlardan  farklı bir strateji izleyerek telefon için birçok renk seçeneği hazırladığı iddiaları geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Söz konusu gelişme Google’ın Nexus 5’in siyah ve beyaz renklerinin yanında kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi ve mor renkleri hazırladığını gösteriyordu. Konuya ilişkin haberimize  buradan göz atabilirsiniz.

teknik destek

Tasarım ve teknik özellikler noktasında LG G2’yi temel alan Nexus 5’in bahsi geçen renkler arasında kırmızı seçeneğini gösteren basın görseli mobil dünyasının önde gelen güvenilir kaynaklarından Evleaks tarafından ortaya çıkarıldı. Kısa süre önce kırmızı Nexus 5’in sevkiyatını gösteren bazı görsellerin yayınlanması ve ayrıca Amerika’nın önde gelen operatörlerinden Sprint’ın şirket içi belgelerinde  kırmızı Nexus 5’in 4 Şubat’ta satışa sunulacağını gösteren detaylara rastlanması yeni renk seçeneğinin kısa süre içerisinde satışa sunulacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Ortaya çıkan basın görsellerinden de anlaşıldığı üzere Google, Nexus 5’te Moto X için hazırlanan Moto Maker projesindeki gibi kullanıcıların telefonu dilediği şekilde modifiye etmesine olanak sunmasa da, farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara zengin bir menü hazırlığı içerisinde.

Saf Android deneyimini tatmak isteyenler için güçlü donanımı ve üst sınıf teknik özellikleriyle Nexus 5’in Google Play Edition cihazlarında ülkemizde resmi kanallar aracılığıyla satışa sunulmadığı göz önüne alındığında en ideal seçenek olduğunu belirtelim.

gsmarena_001

kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!