Kore Hükumeti Apple’a “Aba Altından Sopa Gösterdi”!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple ve Samsung arasındaki gerilim hiç bitmeden devam edecek gibi görünüyor. İki firmanın birbirlerini öncelikle “hırsızlık” ile suçlaması bu kavganın en baş sebebidir. Bu denli birbirleriyle çalışıp bu denli geçinemeyen 2 firma olan Apple ve Samsung’un birbirlerine karşı verdiği mücadeleyi sizlerle zaman zaman paylaşıyoruz.

teknik destek

Apple’ın iPhone 5S’i ile ilgili Samsung’un geçtiğimiz günlerde yayınladığımız reklam filmi sizler tarafından da oldukça beğeni toplamıştı. Bu haberimizi okumadıysanız hafif göndermeli reklam filmini izleyebilirsiniz.

apple-vs-samsung-court-011

Apple ve Samsung arasındaki bu gerilim ülke Hükumetlerine de yansımış görünüyor. Zira Güney Kore Hükumeti Apple’ın geri iadelerle ilgili yasal yaptırımlarından pekte memnun değil ve bunların değiştirilmesini istiyor. Apple ise iadelerle ilgili yasal sürecin tek bir noktadan yönetildiğini görüşünü bildirirken bu konuda değişiklik gösteremeyeceğini ifade etmeye çalışıyor.

Bu bağlamda Güney Kore hükumeti özellikle AppStore erişimi ile ilgili yasaklama getirebileceği öngörülürken Apple’ın bu duruma nasıl bir tepki vereceği oldukça merak ediliyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir