Kore Medyası: LG G3 Mayıs Ayında Gelecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG mobil pazarda güncelleme sorunları ile Android eko-sistemine merhaba demişti. Özellikle Tegra 3 telefonu ve o zamanların amiral gemisi telefonu Optimus 4XHD iyi bir çıkış yakaladıysa da güncelleme sorunlarından dolayı büyük eleştiriler almıştı. Sütten dili yanan LG’de yeni nesil telefonlarına her türlü sistem güncellemesi vererek kullanıcıları ile arasındaki buzları eritmek istiyor.

teknik destek

Geçtiğimiz Ağustos ayında görkemli bir törenle tanıttığı G2’den beklenen 10 milyon adet satış rakamlarını yakalayamamış olsa da büyük başarılara imza atmamış bir telefon olarak göze çarpıyor. LG Türkiye’nin de agresif bir fiyat politikası benimsemesi ile şu anda piyasadan alınabilecek en optimum cihaz olarak halen tercih edilebiliyor. LG G2 özellikle kamera konusunda bekleneni veremese de son yapılacak güncellemeler ile bu konuda da bir gelişme kaydedileceği belirtiliyor.

Kore medyasına göre LG kapalı kapılar ardında G3 için çalışmaların sonuna gelmiş bulunuyor. Mayıs ayında satışa sunacağı telefonu Nisan ayında tanıtması beklenirken; LG Şubat ayında Barcelona’da yapılacak olan Dünya Mobil Kongresinde (MWC) LG G Pro 2 modelinin tanıtımını yaparak Galaxy S5’e bir rakip olması bekleniyor.

page_g2_handson

Gelen haberlere göre hem G Pro 2, hemde G3’ün ekranı QHD yani 720p ekranların 4 katı olan 2560 x 1440 piksel çözünürlük sunacak. Bu çözünürlüklerin hangi işlemci ve GPU ile besleneceği ise halen en büyük soru işareti. LG tepe yöneticilerinden birisi geçtiğimiz günlerde her yıl tek bir model üzerinde çalışacağız ve bu modele odaklanacağız açıklamasında bulunmuşken daha şimdiden 2 farklı telefon ile yola devam edilecek olması güncellemeler konusunda kullanıcıları büyük bir ikilemde bırakıyor.

Dünya mobil kongresinde LG’den giyilebilir teknolojiler ile ilgili de ürün sunması bekleniyor. Bir saat ve gözlük aparatı beklenen ürünler arasında. G2 gibi bir telefona 3000 mah pil koymayı başaran LG’nin pil geliştirme ekibinin akıllı saatlere pil gücü anlamında bambaşka bir bakış geçireceğinden emin olabilirsiniz. Dünya mobil kongresine 1 ay gibi kısa bir süre kalmışken bu tarz ürünler ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: androidauthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!